Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 105956
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
και διευκρινιζω τον τιτλο. περαν του οτι προσπαθησα 5-6 φορές να κλεισω ραντεβου αλλα ηταν συνεχως κλεισμενη , η συγκεκριμενη ειχε γινει απωθημενο μου απο τοτε που δουλευε σε αλλο γραφειο. βλεποντας μαλιστα τις κριτικες συναγωνιστων και με την επιβεβαιωση του γραφειου το αποφασισα και σταθηκα τυχεροσ κλεινοντας ραντεβου ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ....ερχεται το μωρο με ντυσιμο κυριλε, φορεματακι μινι και κυριως δερματινες μποτες μεχρι τα μπουτια ....ματαρες, προσωπαρα και στην αρχη λιγο σφιγμενη.... μετα απο 5 λεπτα συζητησης αρχιζουμε το εργο. με το που βγαζει το φορεματακι φορουσε καλτσοδετες οποτε σε συνδυασμο με τις μποτες ηταν τουμπανο....σωμα γυμνασμενο [ χαρακτηριστικο λακακι στα οπισθια οπου μονο πολυ γυμνασμενες το εχουν] σολαριουμ και στηθος φυσικοτατο... στα του αγωνα αισθησιακη παρα πολυ, πιπα με deep throat , ανεβασμα απο πανω οπου δεν βιαζοταν καθολου ακολουθωντας αισθησιακο ρυθμο. Ολα τα λεφτα στο στησιμο στα 4 κ ορθια οπου η θεα ειναι ανεπαναληπτη....φωνουλες χωρις καμμια υπερβολη, και gfe συμπεριφορα φουλ. ΣΟΣ...μην της πειτε να σας κοιταει την ωρα του στοματικου.... μου το εκανε και λιγο ελειψε να τελειωσει η σεμνη αυτη τελετη .......χωρις να προλαβω τιποτα αλλο...ευτυχως το εκοψα για λιγο γιατι αλλιως θα τελειωνα εκει.... θα μεινει μεχρι τελος μαιου οποτε με βλεπω να την ξανακαλω....ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, doc_lin, Milfomaniac και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2023
Άτι, είναι στα προσεχώς!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan
18 Απριλίου, 2023
Και εγώ δεν κατάφερα να την κλείσω στην αρχη του tour και στη συνέχεια φοβομουν οτι θα ειχε κουραστεί. Το λακακι στον κωλο που ανάφερες ακομα το σκέφτομαι. Δε βρίσκεις ευκολα γυμνασμενα κορμιά στο χώρο.
review reaction 1 hornyasfuck, oldboy
19 Απριλίου, 2023
Δεν κουράζεται ποτε!!! Αρκει να μην εχει πιειΧαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3