Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280600
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την Έλενα είχαμε μιλήσει στην αρχή της καριέρας της αλλά ποτέ δεν κατάφερα να την συναντήσω και τώρα σκέφτομαι τι έχανα τόσα χρόνια ..και τι λεφτά έχω πετάξει σε μπάζα αλλά τί να κάνουμε έτσι είναι η ζωή μιλάμε για μία όμορφη γυναίκα με χιούμορ και σεξουαλικότητα...η ηλικία της είναι αυτό που δηλώνει και οι φωτογραφίες αντιπροσωπεύουν αυτό που βλέπεις.. στο ραντεβού της ήταν στην ώρα της .. καθώς συνάμα πολύ όμορφα ντυμένη.. θέλει να σε ευχαριστήσει κατά την διάρκεια όλου του ραντεβού δεν είναι από τής κοπέλες που κοιτάει το ρολόι.. μπράβο Έλενα αναμένω την επομένη συνάντηση μας ...σε ευχαριστώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
583
Πόντοι:
3.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, maradona7, Score73 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2023
10αρια παντου;
Αλήθεια τώρα;
Με τη Ζιζέλ πηγες;;;
Ή ακόμα καλυτερα την Σκλεναρικοβα;;;
.... για κοψε κάτι.....
Μετά φωνάζετε γιατί σας λέμε προμοτορες!!
(δε λεω για υπηρεσίες, λέω για εμφάνιση!).
Ξέρεις τι παει να πει 10;;;;
review reaction 1 black panther, petergsp, msakis και 5 άλλα μέλη
18 Απριλίου, 2023
Δυναμίτης η Ελεναρα στο δωμάτιο...ότι θες και όπως το θες....
review reaction 1 Διανοούμενος, stereo
18 Απριλίου, 2023
Ενώ εσύ σαν διανοούμενος που είσαι και έκανες εγγραφή πριν 1 χρόνο ξέρεις πώς είναι η Ζίζελ ...και η Σκλερανικοβα.. εκτός άμα είσαι ο Καρεμπέ ..ε τότε πάω πάσο ..τους χαρακτηρισμούς σπίτι σου .. εκεί που σου αρμόζει
review reaction 4 Διανοούμενος
18 Απριλίου, 2023
Όλα 10 ρε φίλε; Τοπ μόντελ συνάντησες; Έλεος.
review reaction 1 review reaction 3 Διανοούμενος, srek7
19 Απριλίου, 2023
Κοίτα τί συνεισφορά έχεις εσυ στο site 15 χρόνια και κοίτα τί έχω εγώ στα 2+ χρόνια που είμαι παρων.
Εγώ είμαι εδώ για να βοηθάω και να δίνω αληθινές πληροφορίες σε συναγωνιστες. Γι αυτό έχω φτάσει εκεί που έχω φτάσει στο site και χαιρω εκτίμησης των περισσοτερων εδώ μέσα. Εσυ τι εχεις κανει; Δεν υπάρχει μετρό σύγκρισης μεταξυ των δυό μας στο site.
Μπήκες, έκανες την εγγραφή σου πριν πολλα χρονια και μετά τίποτα.
Όσο αφορά για την κοπέλα ξαναλέω οι υπηρεσίες της είναι αρτιες και κανένας δεν έχει παραπονο, οχι μονο εσυ. Αλλα το να δίνεις 10 σε εμφάνιση είναι τουλάχιστον υποπτο. Ουτε και η ίδια δεν θα έδινε!
review reaction 1 linear, petergsp
19 Απριλίου, 2023
Αφού οι υπηρεσίες είναι άρτιες όπως λες και οι εμφάνιση είναι υποκειμενική γιατί για τα δικά μου γούστα είναι 12 όχι 10 τι πρόβλημα έχεις ?αλλά σε ενόχλησε μάλλον γιατί το συγκεκριμένο κορίτσι δεν σου δίνει χαρτζιλίκι...1 χρόνο εδώ και έχεις και άποψη...λες να μην ξέρω τι είσαι... πήγαινε παίξε άλλου..νταβ του πόσο μέρους
19 Απριλίου, 2023
όπου τα βλέπεις όλα 10ρια κράτα και μικρό καλάθι, εντάξει η κοπέλα μπορεί να αξίζει 10 στις υπηρεσίες, στη συμμετοχή κλπ. Αλλά 10 στο πρόσωπο και 10 στο σώμα;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7