Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Μαρια την επαιρνα ηδη απο οταν δουλευε στο golden diamond με το ονομα Μισελ αν θυμαμαι καλα,μετα σαν ανεξαρτητη με 50ευρω και αλλες 5-6 φορες στο 80αρι,τις τελευταιες μας φορες δεν με πολυκαυλωνε οπως παλια και εκοψα πριν 3-4χρονια,στις 2-3 φορες που επιχειρησα ραντεβου εκτοτε λογω μηδενικων αλλων επιλογων, ειτε μπορουσε μονο στην Μεταμορφωση, ειτε μου ελεγε στο κινητο οτι λογω κοβιντ δεν εκανε γλωσσοφιλα και κατι τετοια κουλά οπότε δεν εκλεισα ραντεβου.Πριν κατι μερες μη εχοντας παλι αλλη διαθεσιμη επιλογη επικοινωνησα και κλεισαμε ευκολα ραντεβου για το κεντρο..

Η Μαρια συνεχιζει να ειναι ωραια παρουσια με ελαφρως μονο πλεον κοιλιτσα,η εμφανιση της εχει περιγραφει πολλες φορες,ωραιο γενικα σωμα,δερμα και βυζι.
Χαρηκε πολυ που με ειδε και γενικα ηταν πολυ ζεστή στην επικοινωνια και στο προγραμμα..Γλωσσοφιλα βαθια σε ολο το ραντεβου,χυσιμο στο στομα την πρωτη φορα,4-5 στασεις στον δευτερο γυρο..Το ασχημο ηταν οτι στο 45λεπτο καταλαβα οτι αρχισε να αγχωνεται και λογω αυτου δεν τελειωσα την δευτερη φορα καθως ξενερωνω οταν βλεπω κατι τετοιο,στο 50λεπτο ειχε ηδη φυγει.

Δεν νομιζω να ξαναπαρω,ωραια παρουσια,καλη τιμη αλλα τοσες φορες με cg δεν εχω ξαναπαει και το οτι κοιταζει παντα να φαει ωρα με χαλαει πολυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.281
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, professor x, giorgiodelafuentes2 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού