Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 15 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 61921
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι λίγο μπερδεμένος... πρώτη φορά που παίρνουμε κοπέλα από αυτό το γραφείο και η συνολική βαθμολογία της εμπειρίας την τοποθετώ στο 7 από τα 10.
Μα ας ξεκινήσουμε από την αρχή.
Δεν σας λέω τι τράβηξα για να καταλήξω στο γραφείο αυτό , αλλά με τα πολλά αποφασίζω και στέλνω μήνυμα για να δω και τι παίζει.
Μου έδινε τέσσερις κοπέλες διαθέσιμες, επιλέγω μία και μου λέει okay, αμέσως μετά μου λέει δεν προλαβαίνει oπότε διάλεξε μία άλλη, μου λέει να επιλέξω ανάμεσα από τέσσερις κοπέλες και μέσα από αυτές ήταν και η Βερόνικα και επέλεξα την συγκεκριμένη γιατί είχα καιρό να γαμήσω πιπίνι.
Ηθελα να αφιερώσω το βράδυ σε μία βυζαρού aλα βυζί δεν έπαιζε οπότε το πήγα αλλιώς.
Η κοπέλα ηρθε στην ώρα της με φαρδύ σκισμένο παντελόνι, μπλακ top οπου η ρογούλα της πεταγωταν και τακούνι που είχα ζητήσει.
Ομορφη κοπελίτσα με γλυκό πρόσωπο γλυκά ματάκια και χαμόγελο, πολύ ευγενική και με λεπτούς τρόπους.
Το εντελώς αντίθετο από αυτό που μπορείς να φανταστείς βλέποντας μία teenager ντυμένη με το κλασικό "Mathafakkastyle".
Δεν είναι το ουάου, δεν είναι τοπ. αλλά απολύτως γαμευσιμη και απολαυστική.
Καθόμαστε στον καναπέ λοιπόν όπου συνήθως σπάμε τον πάγο με τις κοπέλες και ανταλλάξαμε δυο κουβέντες στα αγγλικά. Άλλωστε δεν γινόταν επικοινωνία με κάποια άλλη γλώσσα γνωστή και κάνουμε ένα τσιγάρο.
H κοπελίτσα είναι γεμάτη τατουάζ αλλά με εκείνο το προσωπάκι ταιριάζουν aλλά αυτή είναι η υποκειμενική άποψη μου.
Της κάνω 1 και 2 κομπλιμέντα γιατί 19 αυτή και λίγα χρόνια παραπάνω εγώ έπρεπε κάπως να προσεγγίσω και να μελετήσω αντιδράσεις.
Λίγο κρύα στο πρώτο δίλεπτο αλλά κατάλαβέ το φιλικό περιβάλλον και αμέσως xαλάρωσε.
Μετά από δύο αστεία προσπαθώ να αρχίσω το χούφτωμα και εκεί με σταματάει και μου λέει money please.
Θα είμαι ειλικρινής, μου το πε με έναν τρόπο πολύ ευγενικό, που πράγματι δεν με πείραξε, που συνήθως με πειράζει όταν τα ζητάνε στην αρχή διότι το κάνουν με ένα ύφος που συνήθως με ξενερώνει.
H κοπέλα είχε κάνει ντους και μου ήρθε μυρωδάτη οπότε γδύθηκε και από την κουβεντούλα πήγαμε στην πιπουλα.
Πιπουλα άνω του μετρίου με χρήση σάλιου και καλη περιποίηση της γύρω περιοχής.
Απόλαυσα κάνα πεντάλεπτο η και λίγο παραπάνω, το πιπινακι, να μου παίρνει πίπα και μου ήρθαν στο νου οι πρώτες που μου έπαιρνε η πρώτη κοπελίτσα που είχα πηδήξει. με αυτό θέλω να περιγράψω μία φάση όπου το κάνει σωστά το κάνει ωραία το κάνει με την σωστή τεχνική αλλά είναι πολύ μικρή και να το κάνει με το απαιτούμενο πάθος.
Πάντως μπράβο της, έβαλε και τα παπάρια στο στόμα της, τα έγλειψε τα φίλησε
μία χαρά δεν μπορώ να πω τίποτα. Μπράβο κοριτσάκι μου και σε ανώτερα.
Εκει που ξενέρωσα λίγο είναι ότι στο site δηλώνονται φιλιά με γλώσσα πράγμα που από την πρώτη στιγμή μου απορρίφθηκε.
Οταν περάστηκε το προφυλακτικό θεωρώ ότι αρχισαν τα πιο ωραία τουλάχιστον για μένα.
Τόσο ελαφριά και τόσο μικρή που την έκανα ότι ήθελα, με 20 πόντους παραπάνω από αυτήν και γύρω στα 80 κιλά επίσης παραπάνω ήταν σαν παιχνιδάκι στα χέρια μου.
Δοκιμάστηκαν τεσσερις στάσεις που είχαν ως κατάληξη ένα βολικό doggystyle όπου μετά από κάνα εικοσάλεπτο, οχι σκληρό, αλλά δυνατό γαμησακι, τελείωσα μέσα της.
Θα συμφωνήσω εν μέρει με κάποιες κριτικές αρνητικές των συναγωνιστών αλλά είναι από τις κοπελίτσες που Θέλει μελέτη, για συγκεκριμένες φάσεις.
Σίγουρα πρέπει να βελτιώσει κάποια πράγματα και να προσφέρει κι άλλα., το στήσιμο τα βογκητά αλλά έχω την εντύπωση και αν μου επιτρέπεται να είμαι, αισιόδοξος εν τέλει με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Ας της δώσουμε χρόνο συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverxxx
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
659
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kelenor, αστυαναξ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2023
Πόσο χρόνο ακόμα δλδ? Κοντεύει ένα χρόνο στο γραφείο και είναι ζήτημα να ξέρει 5 λέξεις στα ελληνικά και αγγλικά. Η συμπεριφορά της στο πέρασμα του χρόνου από οτι δείχνουν οι κριτικές πάει απο το κακό στο χειρότερο με ελάχιστες εξαιρέσεις.
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1