Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Alexa έρχεται από την Ουκρανία και είναι 33 ετών αν και δείχνει μικρότερη. Μιλάει καλά αγγλικά, είναι ευγενική και χαμηλών τόνων. Εμφανισιακά είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες: μέτριου ύψους, λεπτή, εύθραυστη, με φυσικό βυζί μεσαίου μεγέθους, στεγνή χωρίς όμως να είναι ιδιαίτερα γυμνασμένη, με ένα αγγελικό μελαγχολικό πρόσωπο με πράσινα μάτια και μακριά ξανθιά μαλλιά. Εν ολίγοις, συνδυάζει ένα πανέμορφο πρόσωπο με ένα ωραίο μοντελέ σώμα. Ο σωματότυπος και η συμπεριφορά της είναι για gf καταστάσεις. Δίνει επιφανειακά φιλιά και το στοματικό της είναι μέτριο αλλά στο σεξ αναβαθμίζεται. Παίρνει ωραίες στάσεις , ξέρει να κινείται κατά την πράξη και δείχνει να απολαμβάνει το σεξ. Έχει έναν ερασιτεχνισμό και μία μηχανικότητα στις κινήσεις της που δείχνει ότι είναι μάλλον περαστική από το χώρο και κάνει αρπαχτή. Ωστόσο, δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου γιατί είναι πανέμορφη και στο σεξ απέδωσε καλά, άρα το πρόσημο από τη συνάντηση ήταν θετικό. Το "ίσως" σε επαναληπτική συνάντηση οφείλεται περισσότερο στην πληθώρα των συνοδών που κυκλοφορούν παρά στην εμπειρία μου μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, mancunian1986 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2023
Και σε εσένα μέτριο στοματικό; Ρε σείς απο το γραφείο, δώστε ρεπό στα κορίτσια μην κλατάρουν!
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1