Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος αναφέρεται στους συναγωνιστές που έγραψαν ήδη κριτική (ναι ακόμα και ο alexpat) και με παρακίνησε να πάω. Ο Levi τα είπε πολύ σωστά και γλαφυρά ως συνήθως αλλά και οι υπόλοιποι ακριβείς. Πόσο μεγάλη αξία έχει η μοιρασιά της πληροφορίας ώστε να μην πετάμε τα λεφτά μας. Ελπίζω και οι δικές μου κριτικές να βοήθησαν άλλους. Ελπίζω επίσης αυτή κριτική να δημοσιευθεί και να μην χαθεί στον μπουρδελοχωρο όπως η κριτική για την Λίνα που έγραψα πρόσφατα και δεν δημοσιεύθηκε.

Λοιπόν με πάει με τα χίλια η μπουρδελοπεριοδος τελευταία και με την Γιάννα (όπως και με την Λίνα προσφατα) πέρασα σούπερ. Για την Γιάννα είναι όπως τα είπαν οι συναγωνιστες: φουλ συμμετοχή που στην δική μου περίπτωση ήταν και λίγο παραπάνω από το φουλ. Τι να πω..τα έδωσε όλα σε ρυθμούς έντονους που δύσκολα ακολούθησα.

Μια πιστόλια έκρηξη με την λήξη της ώρας ωραίο social με τις δυσκολίες των ελαχίστων αγγλικών της πιπα διαστημική πεντακάθαρη. Κορμί στεγνό όπως μ αρέσει.

Επανάληψη οπωσδήποτε.

Καλό Πάσχα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.738
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, maradona7, mancunian1986 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2023
" Πόσο μεγάλη αξία έχει η μοιρασιά της πληροφορίας ώστε να μην πετάμε τα λεφτά μας. Ελπίζω και οι δικές μου κριτικές να βοήθησαν άλλους. "

Μεγάλη αλήθεια !
Βοηθάν και με το παραπάνω!

Τα σέβη μου!
Καπέλο
review reaction 1 pavlaras21
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1