Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 36 10
Call-Girls 172306
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Μάγια. Ευκολη επικοινωνία με το γραφείο . Ηρθε στην ώρα της. Μπήκε μέσα μια πανέμορφη κοπέλα, απίστευτο πρόσωπο, απο τα πιο όμορφα που έχω δει , ψηλή με τα τακούνια που φορούσε μου έριχνε λίγο. Σώμα ωραίο , απο την μέση και πιο κάτω ειναι πιο καμπυλάτη λίγο σε σχέση με το πάνω μέρος, στήθος 2αρι οπως φαίνεται . Κατευθείαν μπήκε με γλωσσόφιλο διαρκειας. Απο την αρχή σε προετοιμάζει για το τι θα ακολουθήσει. Φορούσε μαύρο σετάκι , μαύρη φούστα. Μαζί μου ήταν gfe , δηλαδή πολλά φιλιά ,αγκαλιες, με έγλειψε απο την κορυφη μεχρι το τέλος. Πίπα καλή, ειχαμε και deepthroat 2-3 φορές οταν της την πίεσα λιγάκι και περιποίηση στα @@@. Tης αρέσει το σεξ γενικά, είχε και μια τάπα έτοιμη για τον κώλο της .. Οι φωτογραφίες γενικά ανταποκρίνονται σε αυτό που θα δεις, εχει τατού οπως φαίνεται και στις φωτογραφίες και piercing στις ρώγες. Πολύ ευγενική και καθαρή κοπέλα, κάνει και ντούο με την Εμμανουέλα ( την εχω πάρει και αυτην και οντως αξίζει) ,σαν σύνολο μαζί δεν τις έχω παρει. Στην συνέχεια κάναμε και καποια σχετικά φετίχ ,ακομπλεξάριστο άτομο , ενώ με +50 κάναμε και κάποιο εξτρα που ζήτησα και παρέχει στις αναγραφόμενες υπηρεσίες της. Πέρασα πολύ καλά μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.918
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gmele, Γιώργος Παπ., xagnostos2006 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού