Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 192 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Kλεισιμο ραντεβου με το Μαρακι μας σε ξενοδοχειο στο κεντρο.
Ειλικρινα νιωθω χαζος που τοσο καιρο δεν την ειχα γνωρισει.
Ειναι μια πολυ καλη γυναικα χωρις κανενα τουπε χωρις κανενα υφος ντιβας.
Ειναι πολυ επικοινωνιακη ευδιαθετη χαμογελαστη και με ορεξη για αυτο που κανει.
Περι εμφανισης η Μαρια ειναι 35αρα περιπου, 1,70 υψος.
Το μαλλι της μακρυ ισιο ξανθο, το στηθος της 3αρι σιλικονατο με πολυ καλη αισθηση οχι σκληρο
ενω η ρωγα της ειναι τεραστια σιγουρα ενας ποντος.
Τα ποδια της ομορφα μακρια καλοσχηματισμενα, ο κωλος της δεν ειναι πεσμενος,
στεκεται στο υψος του ελαφρα ψωμομενος με ελαχιστη κυταρριτιδα χαμηλα στα κωλομαγουλα.
Το δερμα της απαλο και λειο ελαφρα μαυρισμενο.
Σιγουρα εχει 3-4 κιλακια παραπανω στο κορμι της σε κωλο και περιφερεια ωστοσο συνολικα σαν εικονα
ειναι πολυ ανταγωνιστικη με αλλες γυναικες τις ηλικιας της.

Τωρα σε οτι αφορα το προσωπο της δεν το βρηκα ασχημο, τα 30+ χρονια της ειναι αποτυπωμενα πανω
σε αυτο, μια ομοιοτητα με τη Βασια Λοη οπως εχει αναφερθει με βρισκει σύμφωνο σε καποιο βαθμο.


Εισοδος στο δωματιο οπου μου συστηθηκε με χαμογελο.
Κατσαμε στο κρεβατι και μετα απο ενα συντομο σοσιαλ της εδωσα το δωρακι της.
Εγω ημουνα ετοιμος μπανιαρισμενος μιας και ειχα παει πιο νωρις στο δωματιο και ετοιμαστηκα.
Γδυθηκε μπροστα μου και πηγε να κανει το ντουζακι της.
Επεστρεψε με μαυρες ζαρτιερες και κοκκινα εσωρουχα.

Με βρηκε ξαπλα στο κρεβατι με το καυλι να κοιταει το ταβανι.
Το βλεμμα της επεσε πανω σε αυτο και ειπε Ωωωωωω να δεις τη πιπα θα σου παρει τωρα η Μαρια.
Δε με πειραξε που δεν εκανε καποια αλλα προκαταρκτικα, εχωσε ακαποτα το καυλι μου ολο μεσα στο στομα της
με ευκολια και το εξαφανισε... οοοολο μεσα, ασε τις αλλες να λενε οτι ειναι μεγαλο, η Μαρια το ειχε για πρωινο.
Τα ελαφρως φουσκωτα χειλη της αγκαλιαζαν το πεος μου, μπολικο σαλιο να τρεχει στο πλαϊ φτυσιματα
κοπανημα με τη γλωσσα και γλειψιμο αρχιδιων με προσπαθεια να τα βαλει ολα μεσα στο στομα της...
Στην πιπα η Μαρια ειναι απαιχτη, τοχει οσο δεν εχω συναντησει σε αλλη κοπελα.

Μου επαιρνε πιπα 15 ολοκληρα λεπτα οπου δεν αντεξα και τα εριξα ολα μεσα στο στομα της.
Δεν αφησε σταγονα να μεινει μεσα στο πεος, τα ρουφηξε ολα και πηγε στο νιπτηρα.

Αφου πηγα και φρεσκαριστηκα και εγω ξεκινησε ο δευτερος γυρος.

Την εβαλα στην ακρη στο κρεβατι της ανοιξα τα ποδια και της εγλειψα το μουνι απο ακρη σε ακρη
οπως και το κωλο της.
Το μουνι της ανοιχτο οπως και η κωλοτρυπα, φαινεται οτι εχουν γραψει πολλαααα χιλιομετρα.
Την εγλειφα κανα 10λεπτο με το μουνι να γινεται υγρο.
Πηρα τα ευσημα της Μαριας για το γλειψιμο, μου ειπε οτι το ευχαριστηθηκε πολυ και οτι ειχε περασει καιρος
απο τοτε που της εκαναν ξανα τοσο καλο γλειφομουνι....

Οταν μια γυναικα σαν την Μαρια με την πολυχρονη εμπειρια της κανει τετοιες βαρυσημαντες δηλωσεις
καταλαβανετε σε τι επιπεδο ειμαι... παιρνω τα μουνοχειλα και τα δενω φιογκο με τη γλωσσα μου.
Αν το γλειφομουνι ηταν αθλημα θα ειχα παρει χρυσο μεταλλιο...αν ηταν ταινια θα ειχα παρει Οσκαρ...αν ηταν πιάτο θα ειχα παρει αστερι μισελεν, αυτο ηθελε να πει το Μαρακι απλα δεν εβρισκε τα λογια εκεινη τη στιγμη.
Μετα το επικο-οσκαρικο γλειψιμο που της εκανα ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισε ξανα την πιπα για να ερθει η στυση ξανα στο 100% μιας και απο το χυσιμο ειχε πεσει στο 99 τα εκατο.

Μου φορεσε σκουφο εβαλε κρεμα στο μουνι και την εστησα στα τεσσερα οπου εβαλε μαξιλαρι κατω απο την κοιλιτσα της..
Εφαγε δυνατα χτυπηματα χωρις να δυσανασχετει ενω βογγουσε ελαφρα, η αισθηση του αιδοιου της ηταν προς το χαλαρο.
Η κωλαρα της πολυ ομορφη στημενη την χαίδευα την πασπατευα και της εριχνα μικρα μπατσακια, η πουτσα εμπαινε ολη μεσα
χωρις να μενει χιλιοστο εξω αλλα πατο δεν επιανα...

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου πηρα αγκαλια το Μαρακι και το γαμησα δυνατα και σε αυτη τη σταση με την αισθηση του αδοιου της να ειναι χαλαρη.
Εκανα κινηση για φιλια τα οποια δεχτηκε, εβαλα και γλωσσα και με φιλησε και αυτη αλλα οχι για πολυ.
Υπηρξαν δηλαδη γλωσσοφιλα αλλα συντομης διαρκειας περιπου 5 δευτερολεπτα ας πουμε καπου εκει καθως το Μαρακι μετα τα εκοβε.
Της εγλειψα τις βυζαρες και ρουφηξα τις μεγαλες ρωγες της χωρις μα και μου απο το Μαρακι.

Δεν ηθελα να χυσω μεσα στο μουνι της καθως ενιωθα οτι θα πηγαιναν χαμενα οποτε εβγαλα την καποτα και
ζητησα να μου κανει ξανα πιπα, μετα απο κανα 5λεπτο τσιμπουκωμα αδειασα δευτερη φορά μεσα στο στομα της,
οσο εχυνα αυτη ρουφουσε και με αφησε στεγνο απο σπερμα σαν στειρωμενο σκυλο.
Πλυθηκε ντηθηκε χαιρετηθηκαμε και εφυγεεεεε....οχι μη φευγεις Μαρακιιιι κλαψ κλαψ

Της ειπα οτι θα την ξανασυναντησω σιγουρα και συντομα.
Πολυ καλη επιλογη η Μαρια, εμπειρη χωρις βιασυνες, δεν ειδα μηχανικες κινησεις ενω ηταν ολη την ωρα ευδιαθετη.
Στα 80 ευρω για μια ωρα που εμεινα μαζι της ειναι μια πολυ καλη τιμη, ισως αξιζει και περισσοτερα.
Να το προσεχετε το Μαρακι ρεεε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.527
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Rand0m1, sweeper, ant-ant και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2023
Μητσαρα την ίδια εμπειρία κι εγώ, το γράφω άλλωστε στην κριτική μου. Πολυ καλη πιπα, ελάχιστη τριβή μέσα στη μουνάρα της. Αερογαμία δηλαδή. Ωραίο τυπακι και γλυκουλα. Το πουλι μου όμως δεν κατάφερε να το εξαφανίσει στο 100% στην πιπα. Περίπου στο 70%.
Η μόνη που κατάφερε να φτάσει στο 90% είναι η Άννα πιπινακι.
Καμία στο 100% δυστυχώς!
Οσο για το ότι δένεις τα μουνοχειλα κομπο στο γλυφομούνι κατουρηθηκα από τα γέλια!!
ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ BOU!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, DmtrsxXx, Professoras69
20 Απριλίου, 2023
Καλησπερα, μπορείς να μ δώσεις τηλ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2