Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48675
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Ξεγελασμένος από τις φώτο και κάποιες άλλες κριτικές διάλεξα την κυρία. Καμία σχέση!
Η γυναίκα είναι πάνω από 50! Είναι κοντούλα. Άργησε 40 λεπτά αλλά οκ έχουμε χρόνο. Είναι όντως λίγο αλλήθωρη αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα έχω φίλο που του αρέσουν. Έκανε μπάνιο ωστόσο όταν πήγαμε σε 69 δεν μου έκανε καθόλου όρεξη να τη γλείψω. Άλλες γυναίκες μοσχομυρίζουν όχι όμως η φίλη μας. Πήγα να θηλάσω ,άρχισε τα όχι δόντι και πρόσεχε και μη ρουφάς πολύ, όποτε πάει κι αυτό. Στο rimming που λέει ότι προσφέρει, όντως το κάνει αλλά καλύτερα να μην! Στο γαμήσι πάντως αντέχει και οφείλω να παραδεχτώ ότι δεν παραπονιέται, ούτε καν από πίσω. Με χάλασε που ήθελε να καπνίσει στο timeout πράγμα που δεν θέλω γιατί δεν μου αρέσει να μυρίζει ούτε ο χώρος ούτε τα ρούχα μου. Μου έκανε λίγο μασάζ που ήταν μεν σύντομο άλλο οκ. Λόγω λοιπόν του τσιγάρου επισπευσαμε το διάλειμμα και μπήκαμε σχετικά γρήγορα στο δεύτερο γύρο όπου μάταια, εγώ δεν τα κατάφερα. Πήρα και λοκο μπας και γίνει δουλεία αλλά τι να το κάνεις! Έπρεπε να τελειώσω γιατί ήταν χαρμάνι (αυτό μου έδωσε να καταλάβω) για να φύγει και άμα το πιέζεις το πράγμα δεν γίνεται δουλειά. Προσπάθησε με manual αλλά εγώ ήθελα ήδη να φύγω! Το γραφείο αν δεν έγραφαν ψέματα για την ηλικία και οι φώτος που έχουν φάει 1 τριαξονικό photoshop θα ήταν στανταράκι!
Τελικά θεωρώ αποτυχημένη την αγορά μου λόγο κόστους/παροχές και εννοείται ότι δεν θα ξαναπάρω τη συγκεκριμένη γυναίκα αλλά και επιπρόσθετα πως να ξανά εμπιστευτώ το γραφείο όταν δηλώνει τη Σίντι 33 και η Σίντι ήταν 33 όταν μπήκαμε στο Ευρώ ? Κανονικά στην ηλικία που δηλώνουν τα πρακτορεία πρέπει να βάζουμε συντελεστή προσαυξήσεως τουλάχιστον 1,5 όταν δηλώνουν ηλικία πάνω από 30
Τέλος πάντων και οι ήττες στο πρόγραμμα είναι για να ξέρουμε την επόμενη φορά τι να αποφύγουμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
960
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, hornyasfuck, bigmountain89 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού