Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Call-Girls 53088
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μια κοπέλα με σαφή όρια που τα επικοινωνεί κοφτά, άμεσα και απόλυτα.
Έφτασε, μπήκε μέσα, και κάθισε να κάνει ηλ.τσιγάρο χωρίς να με ρωτήσει! Αυτό από μόνο του είναι κόκκινο πανί για εμένα αλλά ήμουνα κατάλληλα προετοιμασμένος με υπομονή έχοντας διαβάσει τις κριτικές των συναγωνιστών που την είδαν πριν από εμένα.
Γενικά έδειξε από την αρχή ένα ενδιαφέρον για το ποιος είμαι, από που είμαι, τι δουλειά κάνω κλπ κλπ το οποίο εξελίχθηκε σε μια όμορφη χαλαρή κουβέντα και ατμόσφαιρα. Μόλις ικανοποιήθηκε με όλα με ρώτησε αν θέλω μασάζ..εννοείτε απάντησα. Έβγαλε τα κολλάν που φόραγε (αθλητικό look) και πήγε για φρεσκάρισμα στο μπάνιο.
Το μασάζ ήταν μάπα..
Γυρνάω λοιπόν και βλέπω τα εξής:
ΣΩΜΑ!!! Μαλάκα τι κορμάρα αθλητική είναι αυτή?
Καγκέλωσε το καυλί μου επιτόπου.
Ολόλευκη επιδερμίδα βελούδο.
Βυζάκια 1.5 - 2άρια αλαβάστρινα κάτι σαν από άγαλμα του Πραξιτέλη.
Δυνατό σώμα, δουλεμένο με προσοχή και μεράκι, πέτρα, ότι έπιανα ήταν σφιχτό!
Άρχισα να γλείφω τα βυζάκια και η ανταπόκριση ήταν άμεση με της ρόγες να γίνονται κάγκελο και αυτές (παρέα με το καυλί μου που είχε αρχίσει να ουρλιάζει γιατί δεν το είχε αρπάξει ακόμα η νεαρά). Της βάζω το χέρι (ευγενικά) στον πούτσο μου και ταυτόχρονα χαδεύω το μουνάκι της.
Πάω να βάλω σάλιο και μου λέει ΝΟ.
Τα όρια που λέγαμε?
Τζελ, μου λέει και εμφανίζει το μπουκαλάκι..ανόιγω το χέρι μου και μου στάζει λίγο..Οκ..αρχίζουμε την εκατέρωθεν μαλακία και η φάση άρχισε να γίνετε ΟΥΑΟΥ!
Η φάτσα της είναι λίγο περίεργη και σε καμία περίπτωση δεν θα την έλεγα όμορφη..έιναι λίγο σαν βλαχόφατσα από κάποιο χωριό της στέπας που πέφτει πολύ γαμήσι μεταξύ ξαδερφιών αλλά not too bad.
Ξανθό (βαμμένο) πλούσιο μαλλί πιασμένο σε αυστηρή αλογουρά που φτάνει μέχρι την μέση της.
Πίπα χάλια - αερόπιπα που με αυτά τα φουσκωμένα χείλη είναι πολύ χάλια - κάποιες προσπάθειες για λίγο πιο βαθεία γίνανε αλλά απέτυχαν εν την γεννήσει.
ΚΩΛΑΡΑ, αθλητική, στρογγυλή, υπερήφανη, επειδικτικά γαμήσιμή και η κοπέλα μας το ξέρει το παιχνίδι πολύ καλά. Μάγκες, θα μπορούσα να γράψω διατριβή για τον κόλο της και το πως ξεκίνησαν πόλεμοι για αυτόν, πόσοι σφάχτηκαν για τέτοιους κόλους και να το καταλήξω στο θεώρημα του big bang αλλά δεν θα το κάνω για να μην με πάρετε με τις ντομάτες. Το μόνο που θα πω είναι μην τον χάσετε αυτόν τον πάτο!
Το μουνάκι της είναι επίσης υπέροχο, ρωζουλί, σαρκώδες αλλά ταυτόχρονα μαζεμένο.
Στενό με πολύ καλή αίσθηση αλλά ελλειπής αυτολύπανση οπότε και παλι τζελ.
Μάθημα ανατομίας αιδοίου κάνεις σε τέτοιο μουνάκι που όλα είναι στην θέση τους και 100% ευδιάκριτα.
Δεν με άφησε να την γλείψω - δεν επέμεινα κιόλας.
Στο γαμήσι τώρα το κορίτσι είναι ΟΚ - δεν κάνει προσπάθεια γιατί απλά ξέρει ότι είναι αθλητικομούναρος!
Παίρνει ωραίες στάσεις, στήνει την κολάρα της στα τέσσερα και σου βγαίνουν τα μάτια, παίζει με την κλειτορίδα της και βάζει δαχτυλάκια στο καυλί σου για να σε κάνει να τελειώσεις.
Σε κάποια φάση μάλλον κουράστηκε και μου είπε με αυστηρό αλλά ναζιάρικο τρόπο I want you to come now..
Λοιπόν, για να κλείνω την ανάρτηση και να μην σας πρήζω τα αρχίδια, ανακεφαλαιώνω ως εξής:
Γαμιέται καλά, αν και γενικά δείχνει κάπως απότομη και ζόρικη, και χύνει, και γουστάρει, και όμορφο θέατρο παίζει που με δυσκολία θα καταλάβεις αν σε δουλέυει ή όχι..εμένα με είχε πάντως και ψήθηκα ότι γαμάω τέλεια.
Τέτοια σώματα δύσκολα βρίσκονται και αν γουστάρετε πιπίνια με yoga pants και ινσταγκραμικές κολάρες τρεχάτε να φάτε.
Μην περιμένετε αγάπες και γούτσου γούτσου, αυτά αλλού.
Θα γαμήσετε καλά και θα φύγετε χαρούμενοι.
Επίσης, το κορίτσι είναι πεντακάθαρο!
Καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
3.002
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 doc_lin, hornyasfuck, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2023
Δεν χρειαζεται να γραψω το αν θα τη δω ή οχι...
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1