Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 54404
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφου μου έριξε επικό πιστόλι τελευταία στιγμή άλλο διαμαντένιο γραφείο, έμεινα με την όρεξη να ρουφήξω ενα ζευγάρι μεγάλα βυζιά. Η Ρίτα ήταν μαρκαρισμένη για δεύτερη επιλογή και για μεγάλη μου τύχη, ήταν διαθέσιμη στον χώρο της, με σχετικά μικρή αναμονή.

Knock knock και ανοίγει το κορίτσι των φωτογραφιών με ένα μαύρο νεγκλιζέ με τις βυζάρες τις καλά καλυμένες. Paperwork, μπανάκι και επίθεση.

Η Ρίτα είναι πολύ χαλαρή, εξαιρετικά ευγενική και κάνει απλώς οτι της ζητήσεις. Δεν παίρνει πρωτοβουλίες και γενικά μου φάνηκε οτι ήταν σε φάση ''απλά εκτελώ εντολές''. Πράγμα που δεν με ξενέρωσε. Ούτες ή άλλως ήμουν εκεί για τα βυζιά - το υπόλοιπο μου ήταν αδιάφορο.

Καθαρή, μοσχομυριστή με φρεσκοξυρισμένο νακιμου και ενα ζευγάρι εξαιρετικά μεγάλα, μαλακά και φυσικά βυζόμπαλα. Απο τα 60 λεπτά συνολικά, πρέπει να έπαιζα μαζί τους τουλάχιστον τα 50. Ελάχιστα πεσμένα, πράγμα που είναι λογικό λόγω μεγέθους και ηλικίας (πρέπει να κοντεύει τα 28-30).

Πρώτος γύρος με τελείωμα σε ισπανικό και χαλαρό social έπειτα, ενώ ταυτοχρόνως να μην αφήνω τα βυζιά της σε ησυχία. Πράγμα που δεν την ενόχλησε και δεν με σταμάτησε.

Μπανάκι και δεύτερος γύρος με τελείωμα μέσα, έχοντας την Ρίτα καβάλα και παράλληλα ενα ανελέητο βύζαγμα.

Δεν παραπονέθηκε, δεν έκανε κίχ για το παραμικρό, πάντα χαμογελάστη και ευγενέστατη.

Την αποχαιρέτησα, δίνοντας ενα φιλό στο κάθε βυζί και έφυγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ledocteur
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
354
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Random User 123, Γιώργος Παπ., titsglazer και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2023
Ερώτηση:
Το βυζομπαλούσα κοπελιά τραγουδιέται στο ρυθμό του «Μαυρομαλλούσα κοπελιά» των Μιχάλη Βιολάρη & Καίτης Χωματά;
review reaction 3 review reaction 1 james034, hornyasfuck, ledocteur
06 Απριλίου, 2023
Το «χαχα»… επίσης για τον τίτλο!
Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
06 Απριλίου, 2023
Βυζομπαλούσα κοπελιά
το βυζί σου στο νερό να μην πέσει τ’ αλμυρό.
Θα γίνει η θάλασσα γλυκιά,
το βυζί σου το γλυκό θα μ’ αφήσει νηστικό…
review reaction 1 Drunk Sinatra
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3