Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η σοφια λοιπον.....
Εχοντας αποφασισει να πηγαινω μονο σε κοπελες που κανουν υποτακτικο και αφου ρωτησα το γραφειο μου απαντησαν οτι μονο η σοφια μπορει να κανει με +20...
Λογικα σαν light submission εξτρα...

Το πορνοενστικτο ουρλιαζε βεβαια να μην παω για αυτο κ το τραβηξα 4-5 μερες μήπως κ βρω κατι αλλο αλλα κατι το οτι ουτε η λιλια το ειχε σαν υπηρεσια και θα το προσπαθουσε (και ηταν σούπερ) κατι το οτι το κατω κεφαλι δε εχει λογικη εκλεισα με σοφια....

Στο νεο ξενοδοχείο στο κεντρο πολυ καλυτερο εμφανισιακα αλλα κ πολυ κεντρικοτερο με τα καλα και τα κακα του...

Η κοπελα λοιπον....εμφανισιακα 35+ κρατιέται καλουτσικα
Προσωπο μετριο για μενα αν και εχει ματαρες....
Σωμα με ενα κλικ παραπανω κιλα αλλα οχι κατι ασχημο....εχει λιγο λιπος στη κοιλια παντως....
Στηθος μεγαλο σιλικόνη αρκετα σκληρο στην αφη
Και κωλαρα που εμενα μου αρεσε πολυ αλλα δε την δινει ετσι κ αλλιως....

Υπηρεσίες.....θεωρητικα θα ηταν ο λογος που πήγα αλλα....
Δε ξερω αν γνωριζε τι σημαινει υποτακτικο η απλα ειπε να χρεωσει +20 για την προσπάθεια αλλα σε ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν ειναι/δε μπορει/δε θελει να κανει τετοιο πρόγραμμα....
Επισης τα αγγλικα της ειναι τουλάχιστον μετρια οποτε δε βοηθαει κ αυτο....

Βγαινω απο το ντουζ κ παει να ξεκινησει το ματς αλλα βλεπω οτι δε προχωραει...
Την ρωταω αν θα ειναι submissive και με κοιταει και μου λεει what is?
Αφου με αγγλικα κ παντομιμα της εξηγω οσο γινεται μου λεει ααα you boss???
Boss ξεboss παντως μειναμε στα λογια γτ η κοπελα δεν.....

Ξεκιναω σιγα σιγα παω να φιλησω γυρισε το κεφαλι...μου δινει εν τέλει κατι ψευτοφιλια...
Βαρεσε το πρωτο καμπανακι....
Παω να παιξω με στηθος ρωγες δεν ηθελε....
Δευτερη καμπανα....
Παιζω λιγο με μουνι μολις παω για δαχτυλο τραβιεται....
Καμπαναριο ολοκληρο βαρεσε....

Πιπα οχι ασχημη αλλα ΠΟΛΥ ρηχη κ καθε φορα που προσπαθουσα για dt γυρνουσε το κεφαλι της κ εβρισκα μαγουλο....

Εχοντας καταλαβει οτι το παιχνιδι δε γυριζει με τπτ ειπα να κανω την ωρα μισαωρο να χυσω τουλάχιστον μια φορα να εξαφανιστω μετα....

Αφου ηταν κ πεντακαθαρη ειπα να την γλυψω μήπως κ αλλαξει τροπαρι....
Γουσταρε υγραθηκε αλλα δεν αλλαξε κατι....
Περασμα σκουφι πηγα σε αρκετα καλο τεμπο αλλα την εβλεπα οτι ειχε γυρισει το κεφαλι στο πλαι ειχε βαλει κ το χερι πανω κ ξενερωνα....
Ισως να πονουσε αν κ δεν μ ειπε κατι η ισως να μην ειχε ορεξη....δε ξερω...

Φυσικα ουτε λογος για hardcore/sub υπηρεσίες... άλλωστε αυτες τις υπηρεσίες πρεπει να στις βγαζει η κοπελα...να βλεπεις οτι το γουσταρει η εστω να υποκρινεται με αληθοφανεια...να βγαινουν πανω στην γκαυλα.....

Τελειωσα με το ζορι εκανα ντουζ κ το εληξα στο μισαωρο γτ πραγματικά δεν ειχε νοημα ολο αυτο....

Εδω να πω οτι ξερουμε οτι δε μας ερωτεύονται οι κοπελες αλλα αν δε το πουλησεις το παραμυθακι κοριτσι μου αν δεν κανεις eye contact αν δεν βαλεις λιγο ναζι αν δε καταλαβαινεις τι θελει ο καθε πελατης για να προσαρμοστεις τοτε απλα δε κανεις....αυτη ειναι η διαφορα ενος εσκορτ(με ολη την εννοια) απο μια που απλα ανοιγει τα πόδια....

Εν κατακλείδι.....
Πηγα για sub υπηρεσίες αλλα καμια σχεση....αν κ θεωρω οτι κ αυτοι που θελουν πιο απλες υπηρεσίες μπορουν να βρουν καλυτερες επιλογες κ απο εμφανιση κ απο σερβις....

Επισης κατι που μου κακοφανηκε ειναι οτι οταν αφησα τα λεφτα κ πριν τα δει μου ειπε extra 20...
Φυσικα τα ειχα αφησει ηδη αλλα για κοπελα που δεν εκανε ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ που να παραπεμπει σε υποτακτικο ηταν καπως.....εκτος κ αν θεωρησε τις 5-6 μπατσες στον κωλο sub υπηρεσίες...

Υ.Γ. βγαίνοντας απο το δωματιο το πορνοενστικτο μου φωναζε ρουφα μαλακα να με ακους αλλη φορα....

Υ.Γ.2 αν καποιοι εδω μεσα πηγατε δε περασατε καλα και δε γραψατε τπτ ειστε μαλακες....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, ntinosam και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2023
Καλα να παθετε,σας κοροιδευουν τα γραφεια μεσα,στη μουρη σας,κι εσεις συνεχιζετε να τους,τα ακουμπάτε.Και οι περισσοτερες που εχουν,με το ζορι αξιζουν για στουντιο του 50αρικου.
review reaction 1 gnnakos
06 Απριλίου, 2023
Ουσιαστικός και ξεκάθαρος όπως πάντα!
Straight forward and to the point κριτική!
Καπέλο
review reaction 1 petergsp, hornyasfuck, mancunian1986
06 Απριλίου, 2023
Κρίμα ποὺ δέν πέρασες καλά! Προχώρει στίς ἑπόμενες. Τό ΥΓ2 εἶναι πολύ σωστό!
review reaction 1 petergsp, mancunian1986
06 Απριλίου, 2023
@jik οταν μου βρεις βιζιτα που θα περναω μονο καλα δε θα ξαναψωνησω απο κανενα γραφειο...οποιος ασχολείται με το σπορ ξερει οτι οι φολες ειναι μερος του...μη μου πεις για μπουρδελα το δοκιμασα δε με γεμισε καθολου...αφου δε με γεμισαν και τα μπουρδελα τι?να βλεπω τσοντες μονο?επισης το θεμα μου δεν ηταν το οικονομικό.ηταν οτι δε περασα καλα...μη γραφετε σχολια απλα και μονο για να γραψετε κατι....φιλικα τα λεω αυτα...
review reaction 1 Stef68, mallias20, pavlaras21 και 4 άλλα μέλη
06 Απριλίου, 2023
Αγαπητέ @jik, προφανώς για να εκφέρεται άποψη επι του θέματος κάτι παραπάνω θα γνωρίζεται απο εμάς τους αδαείς πελάτες των γραφείων.
Υποψιάζομαι πώς έχετε διεκπεραιώσει αμέτρητες οικονομικές συναλλαγές με γραφεία και υπήρξατε δυσαρεστημένος απο τις παρεχόμενες αυτών υπηρεσίες...

Φυλής... Μεταξουργείο... Πλατεία Βικτωρίας...

ΚαφέςΚαφέςΚαφές
review reaction 1 review reaction 3 petergsp, old boy, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
07 Απριλίου, 2023
Εχω παει με λιγες και επιλεκτες βιζιτες,διοτι το πορτοφολι μου δεν μου επιτρεπει να τζογαρω 150αρια,ειδικα απο στιγμης που τα γραφεια και ψεματα λενε,και οι πουτανες ειναι φουλ φωτοσοπ.
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6