Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπέρα στους συμπάσχοντες !
Με έτρωγε η κωλάρα μου λοιπόν για κάτι premium, μιας και έτυχαν κερδισμένα λεφτά από Στοίχημα, και είπα να κάψω μερικά άμεσα.
Κανόνισμα (όχι και πολύ εύκολο, αργεί να απαντήσει) με την κυρία και λέμε για δύο ώρες.

Μου έπρηξε τα παπάρια μέχρι να μου πει που είναι ο "χώρος" της , και όταν τελικά μου είπε, αντιλήφθηκα πως πρόκειται για ξενοδοχείο
ημιδιαμονής..
Καμία λογική να ζητάει 200 ευρώ παραπάνω για "outcall" λοιπόν εφόσον σε υποδέχεται σε ένα τραγικό χοτέλ και δωμάτιο μαζί αντί για κανα
4-5άστρεο ή κανα γαμάτο διαμέρισμα όπως και θα έπρεπε.

Πάμε και στα υπόλοιπα τώρα. Σώμα καλό και πρόσωπο επίσης. Μοντελέ στυλ το λες.

Δεν φιλάει με γλώσσα, πίπα επιφανειακή και μηχανική, μηχανικές κινήσεις σε όλα , συμπεριφορά μπουρδέλου του 20άρικου και καμία σχέση με το premium που πληρώνεις και περιμένεις.
Το δίωρο άλλαξε και έφυγα νωρίτερα όπως καταλαβαίνετε.
Πάει καιρός αλλά τα πολύ άσχημα(όπως και τα πολύ όμορφα) σκηνικά δεν τα ξεχνάς εύκολα.

Συνοψίζοντας, δώστε τα καλύτερα σε όποιο άλλο πάθος έχετε τα λεφτά και όχι στη συγκεκριμένη που κοροϊδεύει και ψάχνει μαλάκες
να "γδύνει" χωρίς καν basic υπηρεσίες και νομίζοντας πως είναι premium.

Καλά βόλια σε όλους και προσοχή στις φόλες και τις φαντασμένες !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
645
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Johnny Red2, Annapurna, STAVROS6969 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2023
Ήθελα πολλές φορές να την πάρω αλλά το πορνοένστικτο μου έλεγε όχι. Με διαβεβαίωσε πώς φιλάει και κάνει deepthroat, να λοιπόν που δεν κάνει!

Άξιος κασκαντέρ, ευχαριστούμε για την κριτική. Αλλά μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι είναι αυτή στις φωτογραφίες; Γιατί άλλα λένε οι πληροφορίες μου.

ΥΓ: Ήταν παλιά σε γραφείο.
review reaction 1 della
06 Απριλίου, 2023
Κριμα.. και ειναι ακριβως οτι γουσταρω εμφανισιακά.
06 Απριλίου, 2023
τι τραβάμε για να πηδήξουμε ! Εγώ από τις φωτό έτσι όπως τη βλέπω, κι από αυτά που λες,
θα την κέρναγα δυο σουβλάκια να πάρει καμιά θερμίδα πάνω της που είναι σαν τον όσιο ξυλάγκουρο
και θα έφευγα ....θα είχα κάνει την καλή πράξη της εβδομάδας !
review reaction 1 socos
06 Απριλίου, 2023
Κρίμα. Τα ίδια έλεγε συναγωνιστής που την πήρε για 3η-4η φορά στο τελευταίο τουρ που είχε κάνει Ηράκλειο. Η γκόμενα πριν από 2 χρόνια περίπου ήταν από άλλο πλανήτη, τούραρε μαζί με άλλο θεόμουνο, τη Valeriya, και χαλάγανε κόσμο. Τις είχα πάρει και τις 2 τότε σε ταξίδι στην Κρήτη, όχι μαζί, σίγουρα στα καλύτερα μουνιά που έχω πάρει, από άποψη και εμφάνισης και υπηρεσιών.
06 Απριλίου, 2023
με ειχε ψησει κ εμενα οτι αξιζει και ημουν πορωμενος να την γνωρισω - ειχα στείλει αλεπάλληλα μνμτα οχι μονο σε αυτη αλλα και στισ προηγουμενες επισκεψεις της - αλλα ποτε δε μου απαντησε - μαλλον τυχερος σταθηκα
11 Απριλίου, 2023
@bigmountain89 Φιλί γυμνασίου και αυτό με ζόρι. Στην πιπα άχρηστη και μηχανική. Στις φώτο ΔΕΝ είναι αυτή ,απλά μοιάζει σαν φιγούρα. (στο σώμα )

ΥΓ: Δεν είχα/έχω ιδέα αν ήταν σε γραφείο κάποτε.
16 Νοεμβρίου, 2023
Έτσι.
Fake photos και καριόλα του κερατά.
review reaction 1 review reaction 3 della, srek7
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7