Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 78 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 184125
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δέκατη κριτική εξού και ο τίτλος. Συνεννόηση με το γραφείο γρήγορη με 2 μηνύματα. Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει ένα κοντούλικο πετιτ καβλάκι όπως μου αρέσουν. Γδύνεται, αυτό μένει με το στριγκάκι και εγώ μένω μαλάκας με αυτό που βλέπω. Βυζάκια δυάρια σφιχτά χωρίς σιλικόνες, Μεσούνης και κοιλίτσα με σκουλαρίκι, δερματαλάκι λείο και απαλό και κολαράκι. Τι κολαράκι ολοστρόγγυλο και σφιχτό ήταν αυτό. Είχε κέφια ο κατασκευαστής.
Τσιγαράκι γνωριμίας και άρχισε η γιορτή. Ξεκίνημα δικό μου όπως πάντα γιατί έχω δει ότι αυτό τις χαλαρώνει και αποδίδουν καλύτερα μετά. Αν τα δυο τελειώματα της ήταν αληθινά ή όχι δεν ξέρω. Αν όχι πάντως κάπου πρέπει να είχε και ένα όσκαρ μέσα σε εκείνο το τσαντάκι.
Λάστιχο και με καβάλησε για την αγαπημένη μου στάση με αυτή από πάνω και μένα να χουφτώνω το κολαράκι παίζοντας με τα βυζάκια της ταυτόχρονα. Τη σταμάτησα 3 φορές για να κρατήσει παραπάνω μέχρι που είχαμε το προσδοκώμενο μέσα στο στενό μουνάκι της. Παρεπιπτόντως κάνει κάτι με το μουνάκι της και στον σφίγγει σαν μέγκενη κάνοντας το να φαίνεται ακόμα πιο σφιχτό.
Μπανάκι κουβεντούλα και μασαζάκι (από μένα) απολαμβάνοντας το κορμί και την επιδερμίδα της.
Το κορίτσι είναι ευγενικό, δοτικό, με χιούμορ, με άνετη συννενόηση στα αγγλικά. Σίγουρα φαίνονται τα πολλά χιλιόμετρα που έχει θέλοντας να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της.
Άνετα μια κοπέλα που μπορείς να βασιστείτε για επανάληψη. Σίγουρη επιλογή.
Καλό Πάσχα σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
991
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, maradona7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2023
"ΠαρεΜπιπτόντως" καλό Πάσχα καί σέ σένα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1