Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Call-Girls 53122
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την μικρή στον χώρο μου. Ήμουν επιφυλακτικός λόγω κριτικών κ το ανέφερα στο γραφειο μην φάω καμμία φόλα. Με διαβεβαίωσαν ότι όλα θα πάνε καλά. Κ έτσι έγινε. Σκάει το μωρό με μαύρο τζιν κολλητό κ ημιδιαφανούς μπλουζάκι. Χείλια πειραγμένα μακρύ μαλλί ξανθό με κότσο κ εμφάνιση αθλήτριας ρυθμικής. Εξού κ ο τίτλος. Σώμα ρυθμικής με κωλο πεταχτό μέση δαχτυλίδι κ περπάτημα λες και πάω για ασκήσεις εδάφους. Στήθος μικρό και μεγάλη ευλυγισία. Μου είπε ότι έκανε acrobatics. Θεωρώ ότι εννοεί ρυθμική. 21 χρόνων λέει κ φαίνεται. Γλυκιά παρουσία. Στα του αγώνα ωραίο στοματικό κ στάσεις χωρίς να δυσανασχετεί. Πήγε κάποια στιγμή να επιταχύνει αλλά έφαγε κόφτη. Πολύ στενή αλλά το στήσιμο στα τέσσερα είναι όλα τα λεφτα. Συνίσταται για μοντελάκηδες κ αγαπουληδες. Οποίος έχει βίτσιο να συνευρεθεί με την Κομανέτσι ας τρέξει. Ελπίζω να βοήθησα. Υγ. Τις είπα για τις φωτό ότι είναι κάπως αλλά το δικαιολόγησε ότι είναι καλλιτεχνικές κλπ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, mancunian1986, bigmountain89 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2023
"Ἡμιδιαφενές μπλουζάκι", "συνιστᾶται" καί στὸ τέλος "τῆς εἶπα"
05 Απριλίου, 2023
hornyasfuck ,δηλαδή το μόνο που σχολίασες ειναι τα ορθογραφικά μου λάθη???
αν ειναι έτσι τοτε....
1. διορθωνεις το μονοτονικό με το πολυτονικό. ξερεις το πολυτονικο καταργηθηκε απο το 1982. και αφου το χρησιμοποιεις τοτε γιατι δεν μετατρεπεις ολο το κειμενο μου σε καθαρευουσα???[ ααα, και αυτή καταργήθηκε...]
2. η ευκολη απαντηση ειναι ο κορεκτορας φταιει...και σε αυτην μενω....το εαν ξερω γραμματα ή οχι το ξερω πολυ καλα εγω και δεν με ενδιαφερει να το ξερεις εσυ ειδικα μεσα απο αυτο το site
3.ΕΧΕΙΣ ΠΑΑΑΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΟΟΟΛΛΕΕΕΣΣΣ τις αναρτησεις ΟΛΩΩΩΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΩΩΝΝ. εκτος εαν σε ενδιαφερει να διορθωσεις μονο την δικη μου...οποτε σου συνιστώ να το κοιτάξεις σε καποιον ειδικο μηπως και το σωσεις.....
4. το να ...κρινεις την ορθογραφια μου παρα την κριτικη μου με προβληματιχει περισσότερο από όλα ...if you know what i mean...[ εαν θες επισης μπορεις να το μεταφρασεις από την αγγλικην στην ελληνικήν.
review reaction 3 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2023
ᾱ) Διορθώνω μόνον ἐκεῖνα τὰ λάθη ποὺ εἶναι σέ ΟΛΕΣ τίς ὀρθογραφίες ποὺ ἔχουν χρησιμοποιηθῆ κατά ΚΑΙΡΟΥΣ καίτίς ἀναρτήσειςκριτικές ποὺ δέν εἶναι τίγκα ἀπό λάθη καί διορθώνονται εὔκολα. Μή νομίζης ὅτι εἶσαι τόσο σημαντικός.
β) Ἀπενεργοποιεῖς τὸν κορέκτορα ποὺ γενικῶς κάνει τὰ δικά του
γ) Ὅσο γιά τό ὅτι διορθώνω τὴν ὀρθογραφία καί ὄχι τὴν κριτική ἰσχύει τὸ "No news is good news, my dear gov'nor!"
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3