Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Call-Girls 100819
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαβάζω λοιπον τις κρητικές, λεω απο μεσα μου να ενα πιπινι που αξιζει και ολοι το παινευουν . Παπαρια μαγκες. Ανθρακας ο θησαυρός. Σκαει μια κακομοιρα με υφακι και μου λεει γιατι εκλεισες δυο ωρες και με αναγκαζει να της απολογηθώ που ηθελα να της δωσω και λεφτα. Την εβλεπα εγω οτι ειναι τσολι εντομεταξυ και φορτωνα. Ειχε ερθει πασαλημενη με κραγιον γυρω απο τα χειλη της σαν να ταν κλοουν. Καμοια κινηση απο μερια της. Αναβει 1 τσιγαρο λεω οκ, αναβει και δευτερο στα καπακια και μου λεει δωσε μου λεφτα. Τις τα δεινω, τα ακουμπαει διπλα της. Την χαϊδευα με κοιταζε σαν βλαμμενο, παω να την φιλησω μου λεει δεν δεινω φιλια. Αλλα λεει η σελιδα και τα αλανια εδω μεσα της λεω. Λενε ψεματα μου απανταει. Ενταξει λοιπον της απανταω. Πουλεψες κοπελια. Πουλο και εφυγες. Σωμα δεν ειδα οποτε δεν θα κρινω. Μιλησα με γραφειο το οποιο καθως πρεπει μου ζητησαν συγνωμη. Της πηρα τα λεφτα και την διωχνω. Το τσοκαρο εντομεταξυ μου ζητησε λεφτα, 24 ευρο για το ταξι. Την εδιωξα και της ειπα να παρει τον οδηγο της που την εφερε να την παει στο αναθεμα. Μου εστειλαν masha. Θα εκανα κριτικη για την Μasha αλλα αυριο φευγει οποτε θεωρω οτι δεν εχει σημασια. Να πω πως ειμαι προσεγμενος, καθαρος και συμπεριφορα παρομοια με της καριολιτσας αυτης δεν εχω συναντησει ποτε στην ζωη μου και δεν εχω διωξει ποτε γυναικα. Αυτη την ειδε αποτομα. Ουτε βαθμο δεν μπορω να της βαλω. Με αριστα το δεκα ειναι στην κατηγορια σαβρας. Θα μπορουσα να κραξω και αλλο αλλα δεν θα χασω αλλο χρονο για τσολια.. μπορει με εμενα να μην εδεσε το γλυκο αλλα θα ξανα πω. Τετοιο πραγμα δεν εχω ξανα παθει. Αν μη τι αλλο ξερω να φερομαι σε γυναικες. Προσοχη στα τσολια αλανια!!! Παμε για αλλα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2023
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Rossonero1990
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
517
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Pa Luki Luk, Eros82 και 62 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2023
Έλα ρε φίλε…. Τι λες τώρα;; Κ ήμουν έτοιμος για συνάντηση….με έσωσες αδερφέ!! Και το χειρίστηκες άψογα το θέμα
review reaction 1 Aragorn135, Rossonero1990, Elganador και 2 άλλα μέλη
04 Απριλίου, 2023
κριμα φιλε γιατι σχεδον ολοι λενε τα καλυερα για την συγκεκριμενη.Πρεπει να την πετυχες σε κακη μερα
review reaction 1 hornyasfuck
04 Απριλίου, 2023
Σωραιοςς!!!
review reaction 1 review reaction 3 Rossonero1990, hornyasfuck
04 Απριλίου, 2023
Μπράβο ρε γίγαντα Μιλανεζε.
Επιτέλους ένας από τους λίγους σε αυτό το σάιτ που η κριτική του δείχνει αληθινή όχι σαν τους πληρωμένους προμοτορες που έχει γεμίσει το σάιτ.
Μπράβο για την κριτική σου,για την αντιμετώπιση και για το ότι δεν έγραψες κριτική για κάποια που φεύγει.
Ξηγημενος φουλ και σκληρός καργιολης.Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 Pa Luki Luk, Eros82, piko και 6 άλλα μέλη
04 Απριλίου, 2023
Να και κάποιος που δεν έδωσε τα λεφτά τσάμπα "μπας και στην πορεία αλλάξει κάτι".
Επιτέλους! Παράδειγμα προς μίμηση!
review reaction 1 TRAXANOPLAGIAS1234, FIDEL Sk, Rossonero1990 και 2 άλλα μέλη
04 Απριλίου, 2023
Έχω μείνει μαλάκας με την κριτική. Σίγουρα δεν έχεις λόγο να πεις ψέμματα, και κρίμα για την κοπέλα, αλλά αρνούμαι να πιστέψω ότι έχει φτάσει σε αυτό το σημείο. Σε μένα ουδέποτε είχε τέτοιο ύφος. Μπορεί και να κουράστηκε, και χίλια δύο αλλά πράγματα.
review reaction 1 james034, hornyasfuck
04 Απριλίου, 2023
Τι πετσοκομα ήταν αυτό ρε τυπε. Πολύ την χάρηκα την κριτική σου για την φόλα. Μαύρο και στους τύπους παρακάτω για το προμοταρισμα.
review reaction 1 Pa Luki Luk, George Alpha, piko και 5 άλλα μέλη
04 Απριλίου, 2023
Μπράβο γίγαντα, καλά έκανες και το έστειλες το σαπάκι!
Απέλαση στις άχρηστες!
Τα γραφεία να κάνουν καλύτερο quality assurance.
review reaction 1 George Alpha, Aragorn135, Rossonero1990 και 2 άλλα μέλη
04 Απριλίου, 2023
Kαλα ξηγηθηκες.
Μακάρι να περνάει το πρωί από τον ΟΑΕΔ να καθαρίζει η πιάτσα....
review reaction 1 Aragorn135, Rossonero1990, Benreilly και 1 ακόμα μέλος
04 Απριλίου, 2023
Μπράβο συναγωνιστή, έκανες το μόνο το οποίο είναι ενδεδειγμένο σε τέτοιες περιπτώσεις!
Έξω από την πόρτα και ΜΑΥΡΟ!
Ελπίζω να κατάλαβα καλά διαβάζοντας ότι δεν της έδωσες ούτε τα 24 ευρώ για το "ταξί"...
review reaction 1 Aragorn135, Rossonero1990, Elganador και 2 άλλα μέλη
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2