Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η αλήθεια είναι ότι το glamour έχει ρίξει πολύ το επίπεδο. Φέρνει μεν 1-2 που αξίζουν και που φυσικά είναι σχεδόν ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τις κλεισεις normal ώρες αν δεν έεις κανονίσει προκαταβολικά όλο το πρόγραμμα της βδομάδας σου. Και οι υπόλοιπες είναι από μέτριες ως ακατάλληλες για τη δουλειά. Στους αναγνώστες υπενθυμίζω ότι για μένα αυτή η δουλειά δεν έχει διαφορά από οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία για την οποία πληρώνεις στην καθημερινότητα, υπό την έννοια ότι πληρώνεις για να πάρεις αυτό που διαφημίζεται. Όταν λοιπόν κάποια κοπέλα διαφημίζει ότι προσφέρει υπηρεσίες σεξ δεν σημαίνει ότι παίρνει την αντίστοιχη στάση, ανοίγει πόδια στήνει κώλο και κάνε ό,τι νομίζεις. Όταν κάποια λέει ότι προσφέρει anal rimming δεν σημαίνει ότι απλά ανπνέει κοντά στον κώλο σου και με τά βίας ακουμπάει τη γλώσσα της μια φορά στα 5 λεπτά, ώστε να χρειάζεσαι εσύ να τη σπρώχνεις μπας και νιώσεις κάποια επαφή.
Όταν μια κοπέλα λέει ότι τα παίρνει στο στόμα, δεν σημαίνει ότι απλά στον ακουμπάει με τα χείλια της την ώρα που χύνεις. Αφήνω φυσικά στην άκρη το πόσο ακριβείς είναι οι φωτογραφίες (videos και selfies θα έπρεπε για μένα αν είναι must σε κάθε profil κοπέλας).
Η Amber λοιπόν είναι όλα τα παραπάνω, οπότε όχι, όχι, και πάλι όχι. Έκλεισα 1 ώρα και την έδιωξα στο 20 λεπτό, αφού απλά έχυσα όπως θα έχυνα και με μια κούκλα πλαστική ή και μόνος μου βλέποντας videaκια (ίσως και καλύτερα με videaκια). Η μόνο δικαιολογία που της δίνω είναι αν είναι όντως από το Κίεβο και άρχισε αυτή τη δουλειά λόγω πολέμου. Και πάλι όμως...προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και ούτε πληρώνω για να λύσω τα ψυχολογικά ή άλλα προβλήματα του καθενός. Αντίθετα αν εγώ έχω "περίεργα" γου΄στα και κάποιος λέει ότι προσφέρει υπηρεσίες έναντι αμοιβής για να μου τα ικανοποιήσει, περιμένω να το κάνει στο 100%. Θα σκεφτώ πολύ να ξανακλείσω από Glamour, αν και ήταν παραδοσιακά το κορυφαίο γραφείο και δεν είναι ότι υπάρχουν και οι φοβερές εναλλακτικές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 srek7, redb, steelalex και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2023
"(videos και selfies θα έπρεπε για μένα να είναι must σε κάθε profil κοπέλας)."
αυτο Έτσι!
review reaction 1 srek7, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
02 Απριλίου, 2023
Είναι ανοικτά τα δικαστήρια Κυριακάτικα? Τα πες ολα φίλε! Συμφωνώ κ επαυξάνω.
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
02 Απριλίου, 2023
Συναγωνιστή τα πράγματα είναι πολύ απλά και είναι ακριβώς όπως τα λες!
Όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε, να λέγαμε και εξυπηρετούν άλλους σκοπούς...
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, andronikos3
02 Απριλίου, 2023
Αν οι μισοί από εμάς κάναμε αυτό που έκανες εσύ……σίγουρα σήμερα θα απολαμβάναμε καλύτερες υπηρεσίες από τα γραφεία….
Πρέπει όλοι μας να ακολουθήσουμε το παράδειγμα σου….
Μπράβο σου!!!!
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
19 Απριλίου, 2023
Έτσι είναι, αν δεν μπορούν να γαμηθουν τι τις πληρώνουμε ? για να μας ζαλίζουν την καραπουτσακλαρα μας και να τσεπώνουν το χρήμα εις υγείαν των κορόιδων ?
review reaction 1 hornyasfuck
19 Απριλίου, 2023
Εις υγείαν των κορόιδων
review reaction 1 hornyasfuck
19 Απριλίου, 2023
Δύσκολα θα βρεις κοπέλα να κάνει αυτά που θες ή έστω αυτά που διαφημίζει...
bait είναι για να τη διαλέξεις καθώς οι περισσότερες δεν ξέρουν τι υπηρεσίες δίνουν ή τι σημαίνουν αυτές....
review reaction 1 hornyasfuck
29 Οκτωβρίου, 2023
Μεγαλη πατσαβουρα, εγω εκατσα και την ςφαγα την φολα, δεν έφυγα ενω έπρεπε.
Δεν ανοιγε τα ποδια της να την γαμησω, την εγλυψα και μου ρθε γευση απο αλοιφή και ξενέρωσα. Την εβαλα να παιζει το μουνι της και τον επαιζα και κοιταζε απ την αλλη και απλα κραταγε το μουνι της. Ξαφνικα την εχυσα στην μαπα στα χερια στο μουνι την εκανα κωλος και στραβωσε και εβριζε στα ρωσσικα και οηγε τρεχοντας για μπανιο και εγω γελουσα. Βγαινοντας αφου ειχα ντυθεί μου ζητησε extra για cif και τις εδειξα τ αρχιδια μου και εφυγα, συνεχιζε να βρίζει.
review reaction 3 Υπουργός
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8