Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απορω ειλικρινα απορω.Απορω με ενα εμπειρο γρσφειο πως κλεινει συμφωνιες με αβγαλτα κοριτσακια. ΑΠΟΡΩ ΓΙΑ ΤΑ 160 που ζητανε .Ας αιτιολογησω την απορια μου.Επισκεψη ατον χωρο της.Υποδοχη με απλο συνολο ελαφρως βαμμενη.Οτι βλεπετε στις φωτογραφιες θα δειτε.Κορμι καθαρο ,νεανικο με στηθος 2αρακι ποδι ατελειωτο κωλαρακι νεανικο στητο.Πρωτο μποι πανω απο 1,75cm.Κορμοστασια περπατημα για τα πανηγυρια.Κυρτωση με περιεργο στυλ.Μαλλι απεριποιητο,προσωπο οτι βλεπετε,εμενα μου αρεσε, οδοντοστοιχια οτι ειπε ο παρακατω παιχτης.Συγνωμη αν προσβαλω δεν το εχω σκοπο αλλα στα 160 γνωρισα ενα κοριτσι απο ενα χωριο τερμα Ουκρανια....Κεφάλι σε τοίχο!Σεξουαλικα:Πιπα καλουτσικη,στησιματα μηδεν,69 μηδεν,δακτυλα μηδεν, μουνακι καθαρο αλλα οχι δεκτικο σε γλυψιματα.ΜαλακίαΒυζακι με ρογες για πασπατεμα αλλα και αυτο sensitiveΓαμήσου.Καθαρο gfe κοριτσι και απορω πως δινει πρωκτικο. Καταλαβαινω τον παιχτη που δοκιμασε και αισθανθηκε ασχημα.Στα υπερ οτι ειναι χαμογελαστη πολυ με καλη διαθεση να επικοινωνησει προσπαθει να τα τιμησει τα χρηματα.Αλλα ουτε το μασαζ δεν κατεχει υποτυποδος οποτε το εληξα ευγενικα στο 30Με ελαφρά.Κριμα ρε παιδια εχει πεσει πολυ η ποιοτητα και εχει ανεβει η τιμη υπερβολικα,ειλικρινα κριμα θα αποχωρησουμε απο το σπορ εν τελει....Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.352
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, hornyasfuck, HoneyVoskos και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2023
Δεν είσαι ο μόνος που απορεί. Το κορίτσι το είδα τυχαία ενώ περίμενα για άλλη κοπέλα και απόρησα με αυτό που είδα, και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω με ποιο σκεπτικό βάζουν τις τιμές. Δηλαδή αν κάποια είναι νέα, ψηλή και ομορφούλα, πρέπει να έχει πιο ψηλή τιμή; Με 10-20 ευρώ λιγότερα υπήρχαν και υπάρχουν πιο τίμιες, ποια να πρωτοθυμηθώ τώρα.

Και όχι δεν πιστεύω τη δικαιολογία του γραφείου "τα κορίτσια ορίζουν τις τιμές".
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, FIDEL Sk και 4 άλλα μέλη
02 Απριλίου, 2023
τιμες με μεζουρα Χαχαχα!
αλλα με εχεις μπερδεψει εσυ δεν θες gfe πιο πολυ ή κανω λαθος;
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Elganador
02 Απριλίου, 2023
Gfe εγω;; ουτε καν
review reaction 1 hornyasfuck
02 Απριλίου, 2023
μαυρο,κριμα...
review reaction 1 hornyasfuck
02 Απριλίου, 2023
Μην απορείς καθόλου !
Με 150-160 Όταν πηδάει Ρωσίδα από ένα χωριουδάκι της Ουκρανίας
( όχι που τα χωριά της Ρωσίας είναι καλύτερα....) , χωρίς εμπειρία, ούτε η Μόνικα Μπελουτσι δεν την φτάνει.
Τα στεφανοχαρτια λείπουν μόνο.
Κ μετά πας εσύ ή ο καθένας μας που έχουμε χαλάσει περιουσίες ολόκληρες επί δεκαετίες να δεις τι παίζει, κ λες " δεν έβλεπα μία τσόντα, καλύτερα θα πέρναγα " .
Κλαφτα Χαράλαμπε....
Δε μου φαίνεται καθόλου παράξενο.
Οι περισσότερες κριτικές είναι από αγαπουληδες που πριν ακόμα δουν το κορίτσι κ τη καμπούρα της, ήταν εθνική ομάδα Ρωσίας στην ενόργανη. Οπότε, πάμε μετά εμείς να συμμαζέψουμε ότι απόμεινε κ τα σπασμένα του καθενός που έγραψε κριτικές !
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, old boy
02 Απριλίου, 2023
Φίλε μην απορείς καθόλου, βρίσκουν και τα κάνουν.
Όταν έχουν γεμίσει τα γραφεία με κοντόχοντρα πλαστικοποιημένα χόμπιτ από τις φαβέλες και διαβάζω κριτικές με βαθμολογίες από 8 έως 10 (από "έμπειρα μέλη") ενώ από την ίδια την κριτική τους βγαίνουν άλλα συμπεράσματα είναι λογικό το βλαχάκι από τα Ουράλια, με ένα μέτρο πόδι, να φαντάζει συνοδός πολυτελείας...
Εμείς είμαστε οι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την κατάντια που επικρατεί στον χώρο!
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Sinman, HoneyVoskos και 7 άλλα μέλη
02 Απριλίου, 2023
Man οταν λες κύρτωση εννοείς κύφωση;
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, sevagio
02 Απριλίου, 2023
160€ στον κουβά...
Μην τους δίνετε Φράγκο αυτές τις δύσκολες οικονομικά εποχές για μια απόλαυση της στιγμής που τελικά τίποτα δεν θα μείνει από αυτή.
Το μπουρδέλο είναι καλύτερη εναλλακτική
review reaction 1 hornyasfuck
02 Απριλίου, 2023
Απορείς αλλά ολα 7αρια και 8αρια!..Φοβαστε να βαθμολογησετε χαμηλα???
Απορώ εγω τωρα!Εν παση περιπτωσεις,κανένας δεν σε υποχρεώνει να αγοράσεις ο,τιδήποτε με το ζορι..Ουτε φυσικά το γραφειο θα πει "Ειναι μετρια η κοπέλα,την κατεβαζω στα 80 ευρω"..Τα εχουμε πει αυτα πολλάκις
review reaction 1 hornyasfuck, Rebirthed Sapiens Sapiens
02 Απριλίου, 2023
Αν μου επιτρέπεις πάντως, ιδιαίτερα υψηλή η βαθμολογία σου (7,5 μ.ο.) σε σχέση με την…επίγευση που αφήνει η κριτική σου, η οποία είναι μάλλον «πικρή»!! Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, sevagio, Rebirthed Sapiens Sapiens
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2