Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επικοινωνία με το γραφείο οκ κλείστηκε το ραντεβού για 1 ώρα στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο
το κορίτσι στην ώρα του με το χαμόγελο στα χείλη
θα συναντήσετε το κορίτσι των φωτογραφιών με πολύ όμορφο πρόσωπο και ωραία πράσινα μάτια στήθος μεγάλο φυσικό ηλικιακά την κάνω 22 με 23 χρονών
ειναι ερωτική γυναίκα με ταπεραμέντο τα καλύτερα κρεβάτια τα κάνουν οι χοντρούλες
ηρθε περιποιημένη όμορφα ντυμένη χαιρετούρες και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα κατευθείαν και άρχισε να με φιλάει ερωτικά σε όλο μου το κορμί με είχε καυλώσει απίστευτα γονάτισε και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική λυσσασμένα τον εβαζε στο στόμα έγλειφε αρχίδια και το έπαιρνε μέχρι πνιγμού της αφαιρώ τα ρούχα και αρχίζω από πάνω μέχρι κάτω να την γλείφω δάχτυλα μπρος και πίσω αβερτα μου δίνει το προφυλακτικό και την στήνω όρθια στον τοίχο την γαμούσα με μανία στην κυριολεξία της έδωσα το μουνί στο χέρι
Της το ξαναεδωσα στο στόμα και την εχυσα στο λαιμό
την σκουπίζω με υγρό μαντηλάκι Και αρχίζω να την φιλάω στο στόμα με γλώσσα με είχε καυλώσει απίστευτα έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα σπέσιαλ και πάλι την γυρνάω doggy και την κάρφωνα δυνατά ιεραποστολικο πλαγιαστό από πάνω και τελείωσα στα βυζιά της

Φρεσκαρίστηκε το κορίτσι μας ντύθηκε και με καληνύχτισε

Το κορίτσι είναι για πολύ γαμήσι το συστήνω ανεπιφύλακτα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
12.426
Πόντοι:
24.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, bourdeliaris82, xagnostos2006 και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2023
Έτσι είναι τύπε, τα κόκαλα είναι για τα σκυλιά. Κι όπως λένε και στο χωριό μου, γυναίκα χωρίς πιασίματα δρόμος δίχως σήματα.
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 4 Moku, hornyasfuck, Ωρίων και 3 άλλα μέλη
01 Απριλίου, 2023
Νομός!!!!
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 Moku, hornyasfuck, Elganador
02 Απριλίου, 2023
Στο δικο μου το χωριο λενε δωσε θαρρος στο χωριατη να σανεβει στο κρεβατι,
νταξει ας μην τους δινουμε κ πολυ θαρρος γιατι αμα αρχισουνε κ τρωνε ολες τον αμπακο θα ψαχνουμε με το κυαλι να βρουμε καμια κοκκαλιαρα που μου αρεσουνε εμενα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 doc_lin, Moku, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
03 Απριλίου, 2023
Συγγνώμη, ἀλλά πόσους γύρους ἔκανες, 2, 3 καί με΄σα σέ πόσην ὥρα, μισή, μία;;
review reaction 1 Moku, Elganador
03 Απριλίου, 2023
2 γύρους σε 1 ωρα
review reaction 1 Moku, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5