Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα στα παιδιά ήρθα εδώ να δηλώσω την εμπειρία μου . Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά η κοπέλα ΕΙΝΑΙ Ελληνίδα . Μια κοπέλα πολύ νέα σίγουρα 20 με 22 την έκανα . Τρομερή πίσω όψη τρομερή γεύση τρομερά μάτια και χαμόγελο . Πραγματικά μπορείς να ερωτευτεις ένα τέτοιο άτομο . Χαλαρά θα την πέρναγα και για υποδοχή σε μαγαζιά γνωστά εδώ ξέρω άλλες και άλλες αυτή έχει όλο το πακέτο από φυσική ομορφιά . Τώρα προφανώς αν θέλετε κάτι σε μπαρμπιε να πάτε σε καμία Ταμάρα στο γλαμμουρ και να σας δίνει αερογλωσοφιλα ??.

Προφανώς η κοπέλα τήρησε ότι έλεγαν οι υπηρεσίες της και με το παραπάνω . Δυστυχώς φιλια με γλώσσα δεν δίνει ( ούτε σιαλλος δεν είναι στο πρόγραμμα αλλά νταξ) .

Πάντως από δικιά Μ άποψη αυτό το θεϊκό πλάσμα θέλει να σε ικανοποιήσει και θα προσπαθήσει να βρει τα κουμπιά σου αρκεί να είσαι ευγενικός πιστεύω και να έχεις πλυθεί μην σκάσεις σαν τον πίθηκο .

Παρόλα αυτά είναι ένα άτομο που μπορείς να μιλήσεις για κάτι πιο ουσιώδες έχει άποψη και σωστά δομημένη πραγματικά μου έκανε εντύπωση . Ελπίζω όλα να της πάνε καλά σίγουρα θα ήθελα κάποια στιγμή να την ξαναδώ . Καλα να περνάτε και αέρα στα πανιά σας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Lucifer21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
381
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, elpotero, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2023
Ρε φίλε, γράψε τι έγινε πάνω στο κρεβάτι, γιατί στο κάτω κάτω της γραφής, αυτό είναι το κυριότερο!!!
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, baroc, Rokko28 και 1 ακόμα μέλος
31 Μαρτίου, 2023
άντε να βγάλεις άκρη τώρα...ο ένας 4-5, ο άλλος 9-10! Χμμμ;
Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 3 dantedmc, Rokko28
31 Μαρτίου, 2023
ρε φίλε είσαι άπειρος... για να μιλήσετε την πήρες ή για να βγάλετε τα μάτια σας?
31 Μαρτίου, 2023
Τύπε από την κριτική σου δεν καταλάβαμε ... γάμησες ή κοίταγες ? Money Mouth
review reaction 1 review reaction 3 Kavouras13, professor x, papaphilips και 3 άλλα μέλη
31 Μαρτίου, 2023
@pnewman Μαλλον εκανε Skype. To ιδιο ειναι ειτε απο κοντα ειτε απο μακρια με 150 ευρω. Για να πηδηξεις θελεις 500 οπως ειπε η Κυρια.
31 Μαρτίου, 2023
Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι τι γίνεται από το 1' έως το 90' λεπτό (συν τις καθυστερήσεις) . Τώρα αν το γήπεδο είναι όμορφο ,(που είναι όμορφο κατά τας γραφάς πολλών +φωτό δικές της )μουράτο δομημένο , με θέα ηλιοβασιλέματος κτλ περνάει σε 2η ,3η μοίρα . Επουδενί δεν θέλω να θίξω την κοπέλα γιατί κάνει μία πάρα πολύ δύσκολη εργασία ,απλά θέλω να μάθω τις υπηρεσίες της ΕΝΤΟΣ 90' λεπτών .
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6