Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τις σπάνιες περιπτώσεις που οι φωτογραφίες ήταν ακριβέστατες. Δεν υπήρχαν πολλές κριτικές αλλά την είχα στα υπόψη από καιρό. Κορμί λαμπάδα γυμνασμένη. Αν και κρυωμένη, ήρθε με πολύ καλή διάθεση. Οκ δε γνωρίζει αγγλικά και εγώ πορτογαλικά, αλλά προσπάθησε να επικοινωνήσει και μπράβο της. Ηπιε το κρασάκι της, είπαμε για τη μουσική που της αρέσει, της έβαλα κι εγώ κάτι βραζιλιάνικο. Στο σεξ ξεκίνησε με δική της πρωτοβουλία. Φιλιά δεν επεδίωκε ίσως και λόγω του ότι ήταν κρυωμένη. Πίπα με προφυλακτικό και τη δεύτερη φορά ακόμα καλύτερη. Την πρώτη την πήρα στο σαλόνι και αν και εγώ ειμαι 1.80 δοκιμάσαμε πολλές στάσεις. Reverse cowgirl, doggie, cowgirl, doggie στους δύο γύρους συνολικά. Εντάξει έχει υπέροχο κώλο και το ξέρει και γι'αυτό προτιμά και τις στάσεις που τον αναδεικνύουν. Με ευχαρίστησε φεύγοντας και δώσαμε ραντεβού ξανά το καλοκαίρο που θα έρθει ξανά, ίσως στη Μύκονο αυτή την φορά. Α desconhecida besos. Obrigado. Beijos.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.372
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, james034 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2023
Κανονικά δέ θά'πρεπε νά γίνη τὸ ραντεβού λόγω τοῦ κρυολογήματος: ἤ ἔπρεπε νά ζητήση μερικές ἡμέρες ἄδεια ἤ ἔπρεπε νά τὴ διώξης
review reaction 1 Johnny_Castle, Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1