Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα μάγκες. Η κοπέλα είναι δυναμίτης. Τα κάνει όλα και γουστάρει, αλλά το κυριότερο γουστάρεις εσύ!!! Η Annie είναι όμορφη κοπέλα, που ξέρει την δουλειά και άμα την ξεκλειδώσεις θα περάσεις σούπερ.
Στα προκαταρτικτα σε κάνει να χαλαρώσεις γιατί θα σε φιλάει, θα σε χαϊδεύει και γενικώς θα αισθανθείς μια οικειότητα. Κάνει καλή πιπα, τον εξαφανίζει, περνάει και από τις μπάλες. Στο σεξ τα πάντα όλα. Δεν κωλωνει πουθενα και αντέχει σε υψηλές στροφές. Με εμένα παίχτηκαν 5 στάσεις. Η πρώτη στα όρθια και η δέυτερη πάνω στο τραπεζάκι του δωματίου, όπου και τελείωσα στην κοιλιά της.
Στον δέυτερο γύρο και αφού γίνανε πάλι πολύ καλά προκαταρτικα παίχτηκαν 3 στάσεις, η πρώτη σε ιεροποστολικη η δεύτερη να είναι από πάνω και η τρίτη στα 4 και μάλιστα με δική της παρότρυνση και αμέσως άρχισα να σφυροκοπώ και άντεχε και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι όχι μόνο δεν καθόταν και περίμενε από εσένα να κάνεις όλη την δουλειά, αλλά κουνιόταν και αυτή και έτσι μας βρήκε το τέλος. Τα έριξα στην πλάτη της!!!
Αυτά γίνανε με την Annie και μπορώ να πω πως ήταν από τα καλύτερα ραντεβού!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, delipas, company of heroes tho και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2023
Σε σένα έκανε παπάδες δηλαδή . 'Ξεκλειδωσε' μετά τις απανωτές κριτικές και το χρήμα.
K
Koulourakias1
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, piko, Moku
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1