Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβασα καλές κριτικές και η κοπελα είναι στα γουστα μου είπα να μην χάσω ευκαιρία!!βεβαια σε μια κριτική ένας έγραψε πως του ήρθε με γυαλιά και τον χάλασε αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία!!
Στο τηλέφωνικο κέντρο το Τσάκαλι η Μονικα σωστή ενημέρωση και γρήγορη εξυπηρέτηση κλείνει το ραντεβού!!
Φτανω στο νέο ξενοδοχείο χτυπάω την πόρτα κ μου ανοίγει μια κάμπια με γυαλιά!!
Πρώτες σκέψεις που κάνω να θυμηθώ τα σχόλια που έγραψε ένας για αυτό και το 2 λέω πωωω την πατήσαμε!!προσπαθω να διατήρησω την ψυχραιμία μ ευτυχως τα λίγα ρωσικά βοήθησαν την κατάσταση στην αρχή και μπαίνω για μπανιο ψιλό ξενερωμενος!!!
Βγαίνω από το μπανιο και εκεί έχω μείνει μαλακας!!!εψει βγάλει το γυαλί έφτιαξε το μαλλί της και λέω τώρα άλλη είναι αυτή;;;που πήγε λέω η κάμπια;;;και τι καυλακι είναι αυτό;;;
Αρχικα είναι αδύνατη χωρίς ίχνος λίπους!!!εχει όμορφο προσωπο χωρις το γυαλί στήθος φυσιολογικό για τα κιλά της και πεταχτές ρογες!!
Αρχικα η κόπελα μύριζε υπέροχα έχει υπέροχο δεσμά και είναι για γλύψιμο!!!δινει πολλα φιλια με γλωσσα στην πιπα το προσπαθεί καλά!!
Παιχτηκαν πολλές στάσεις σεξ με φουλ συμμετοχή της κοπέλας που το ζει
Πραγματικά ήταν μια ωρα που την απόλαυσα και για το υπόλοιπα την ημέρας είχε μείνει το άρωμα της και μου θύμιζε ποσό υπέροχα πέρασα!!το μόνο αρνητικό δεν ξέρει αγγλικά διαφορετικά θα ήταν τοπ!!!να είστε γέροι όλοι σας και να περνάτε όμορφα παιδιά !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kounel@
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
3.034
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, dokimazo, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2023
Καί τὸ δεύτερο κακό μέ βάση τὰ γραφόμενά σου εἶναι ὅτι ἔχει κακό γοῦστο στὰ γυαλιά....
review reaction 3 james034, TOMCRUISE, bigmountain89
29 Μαρτίου, 2023
Τι εννοείς "φτάνω στο νεο ξενοδοχείο" αρχηγέ? Δεν είναι στο γνωστό η κοπέλα?
review reaction 1 hornyasfuck
29 Μαρτίου, 2023
Εγω εγραψα για τα γυαλια και οπως ειδες ειχα δικιο.Οι υπόλοιποι νομιζαν οτι φορουσε φακους επαφης!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Kounel@
30 Μαρτίου, 2023
Αδελφέ εσένα θυμήθηκα αρχικα αλλά δεν θυμόμουν τι είχες γράψει!!οταν τα έβγαλε όμως έμεινα μαλακας πωωω γτ τα φοράει;;;;
review reaction 1 hornyasfuck
30 Μαρτίου, 2023
@Kounel@ Γιά νά σέ βλέπη καλύτερα ὅπως λέει ὁ λύκος στὴν Κοκκινοσκουφίτσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5