Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μονο και μονο λογω συγκυριας πηρα και γραφω την κριτικη μου γιατι πιστευω οτι αξιζει 100%. Το 2ο κοριτσι που θεωρω οτι ειναι 100% VFM μετα την Dida που νομιζω (οταν τα ελεγα απο τοτε), καλα τα εχει παει Κουλ. Ποια ειναι η συγκυρια θα μου πειτε.Καπου ειχα γραψει και ρωτησει εδω το γραφειο ποτε θα ερθει η Γιαννα/Alona?Μετα απο 2-3 μερες την ειδα στο siteΕυλόγησον Ευλογησον κανονικα.Δεν αντεξα και ξαναπηρα...και ξαναπροτεινω...να πατε παιδια...να πατε γιατι ειναι κορμι φιδισιο τρελο με μικρο στηθος,ρογα καγκελο και πατο ΤΡΕΛΟ.Με στησιματα και επαγγελματισμο στο επακρο.Με μουσικες ,αφρολουτρα και καθαρο χωρο.Γιατι της αρεσει αυτο που κανει και το κανει σωστα.Γιατι ξερει στασεις,στησιματα και ανοιγματα που δεν περιμενεις.highlight ιεραποστολικο με τα ποδια τερμα ψηλα, να τα πιανει και να τα τραβαει πισω.2ο highlight πιπα στο πλαι με το ενα ποδι ψηλα και το χερι στο μουνι της.Γιούπιιι! Αντιλαμβανομαι οτι θα στεναχωρησει στην ομιλια διοτι απο αγγλικα τιποτα αλλα προσπαθει πολυ να επικοινωνησει.Σας εχω λυση ομως.Ζητηστε μασαζ.Το απολυτοΈτσι! Τυφλα τα Thai massage saloon. Οσον αφορα το κοστος (λεφτα δεν ζητηθηκαν ποτε,απλα τα αφησα καπου) μιλαμε για το απολυτο VFM μετα απο ολα αυτα τα εξ Ουκρανιας κοριτσια που ερχονται στα οποια καταλαβαινω την ταλαιπωρια τους αλλα μια προσπαθεια να περασουμε ολοι καλα δεν κανουν και ζητανε οτι τους κατεβει.... Σορυ παιδες οταν πληρωνουμε δεν μπορουμε να μιζεριαζουμε.Καλυτερα να δοκιμαζουμε Gianna/Alona Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.352
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, STAVROS6969, miraculous mandarin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2023
Τύπος δασκάλας με γυαλάκια και μεγάλη απόδοση....θα την κάνω κομμάτια!!
review reaction 1 andronikos3
20 Ιανουαρίου, 2024
Η κοπέλα είναι η ίδια που έχει έρθει τώρα Αθήνα με το όνομα Τζοάννα γτ δε μπορώ να καταλάβω σγρ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2