Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχετικά περιορισμένες οι επιλογές και ο κλήρος πέφτει στην Eva, σκέφτηκα να της κάνω ένα δώρο ☺

Φτάνει στο χώρο μου και η πρώτη εντύπωση είναι θετική! Νέα, φρέσκια, next door κοπέλα. Απλό, καθημερινό ντύσιμο και look, σε τίποτα δεν παραπέμπει στη δουλειά που κάνει. Πρόσωπο συμπαθητικό χωρίς σημάδια από τη φθορά του αδυσωπητου χρόνου. Ήρθε μπανιαρισμένη και καθώς ξεντύνεται εμφανίζεται ένα καλλίγραμμο νεανικό σωματάκι με ποιοτικά εσώρουχα. Αναλαμβάνω δράση για τα περαιτέρω και αποκαλύπτεται ένα πλούσιο, καλησχηματισμένο, απολαυστικό βυζάκι. Αγγλικά πράγματι περιορισμένα και λίγο αμήχανη στη συμπεριφορά, δηλώνει νέα στο χώρο και εγώ την πίστεψα. Φιλάκια, χαδάκια με μέτρο και σε χαλαρούς ρυθμούς. Καθαρή επιδερμίδα χωρίς tattoo με περιποιημένα άκρα.

Καθώς προχωράμε στο κυρίως πιάτο, περιορισμένη συμμετοχή και έδειχνε να είναι αλλού. Δεν μπορώ να πω δεν αρνήθηκε κάτι, ούτε έκλεψε χρόνο, αλλά ήταν σαν να είμαι μόνος μου.

Συνοψίζοντας η δική μου εμπειρία ήταν κάπου ανάμεσα στις δύο προηγούμενες κριτικές. Στα θετικά το ωραίο νεανικό όμορφο σωματάκι αλλά χωρίς πάθος, αισθησιασμό, συμμετοχή κάτι λείπει.

Από την άλλη και εμείς μπορεί να ζητάμε πολλά από νέες, άπειρες κοπέλες που έρχονται με χίλιες δυσκολίες από μια κατεστραμμένη χώρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
10.876
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, gkazakos, HoneyVoskos και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2023
δεν νομιζω οτι ζηταμε πολλα ,

140ε την ωρα δεν βγαζει κανενας

Εστω υποκριθει οτι γουσταρει το σεξ με εναν αγνωστο δεν ειναι και πολυ δυσκολο & που ηρθε απο κατεστραμμενη χωρα τι ? Θα μπορουσε να ψαξει αλλη δουλεια , το ευκολο χρημα ομως εδω ειναι.

μαυρο απο μενα , αν δεν γουσταρει να βρει εναν πυρφορο να τη χορηγει
review reaction 1 Bartender 74, old boy, hornyasfuck
19 Ιουνίου, 2023
παρόμοια εμπειρία, απόμακρη σαν είναι το μυαλό της αλλού, θα επιστρέψει ως νοσηλεύτρια στον πόλεμο είπε,
στα θετικά φυσικότατο σώμα χωρί τατού με λίγες φυσικές ελιές, την διάλεξα για το φυσικό στήθος (δεν έχουν μείνει πολλές οι περισσότερες είναι πλαστικές)
ακολουθεί παθητικά χωρίς όμως αντιρρήσεις ή ξυνίλες κι αυτό πλέον το εκτιμώ περισσότερο από το πρόγραμμα των πιο έμπειρων ;)
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2