Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνία με το γραφείο, ρώτησα ποιές ήταν διαθέσιμες.
Μέσα σε αυτές που είχα στο μυαλό μου ηταν και η Μαρίνα οπότε δεν χρειάστηκε πολύ να το σκεφτώ.
Σε μια ώρα ακριβώς στην ώρα της ήταν στο χώρο μου η Μαρίνα ένα πολύ συμπαθητικό νέο κορίτσι με καστανό σκούρο ίσιο μαλλί και λευκό όμορφο νεανικό θηλυκό γηίνο κορμί πολύ κοντά σε αυτο που βλέπετε στις φωτογραφίες. Όμορφο πρόσωπο
Γύρω στα 23-24 ,επικοινωνιακό κορίτσι.
Μην περιμένετε να δείτε μια θεά με αψεγάδιαστο κορμί και πρόσωπο ,γιατι και τις τριχούλες της στην πλάτη θα δείτε (δεν το γράφω ως αρνητικό ίσα ισα θεωρώ φυσιολογικό κορμί κατι τέτοιο)και το Πρόσωπο της έχει τις φυσιολογικές ατέλειες, καθώς δεν έχει την ιδανικότερη οδοντοστοιχία Μπορείς άνετα να συζητάς μαζί της για άντρες,γυναίκες ,σχέσεις ίσως και για πιο φλέγοντα θέματα.Στα της συνάντησης μας ,παίχτηκε ενας γύρος. Η Μαρίνα ήρθε με ενα τζίν παντελόνι,ενα μπλουζάκι κοντό μπουφανακι και ετοιμοπόλεμη.....
Παίχτηκε ενα πολύ καλό στοματικό απο την πλευρά της που σε κάποια στιγμη γυρίσαμε σε 69 και στοματικό δικό μου.
Ξυρισμένη ,καθαρή ....Καπότα και cowgirl,αναποδο cowgirl ,εγω στην ακρη του κρεβατιου αυτη απο πάνω σε σταση καρεκλατο.
Ορθιοι πάνω στον καναπέ σε όρθιο πισωκολλητό και τελειωμα σε κλασσικό πισωκολλητό.....Γενικά έχει τρομερη διάθεση στο σεξ και θα προσπαθήσει να σε ικανοποιήσει.
Τουλάχιστον αυτο εισέπραξα εγω .
Μπάνιο ξανα και βλέποντας πως είχα κανενα 20λεπτο βαριά βαριά αναλωθήκαμε σε συζήτηση .
Νομίζω πολλές φορές δεν ζητάς μόνο το σεξ αλλά ίσως και την παρέα,την συντροφιά,την κουβέντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kontopodis, ggalatsi, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού