Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια μικρή εισαγωγή το ραντεβού έγινε μέσα στο μήνα ακριβή ημερομηνία δεν θυμάμαι αλλά πρέπει να ήμουν από τα πρώτα της ραντεβού. Το ραντεβού έγινε στο χώρο της στο Μεταξουργείο μιας και ήμουν κοντά είπα να ρίξω έναν πουτσαρίκο. Τότε στο κέντρο ήταν η Καίτη και μου την πρότεινε
Λοιπόν πάμε περιγραφή σχεδόν αυτό που βλέπεις αλλά λίγο ατσούμπαλο κορμί τα αγγλικά της μετριοκακά με αρκετά βαριά προφορά σαν να βγήκε από αμερικανική ταινία που κάποιοι υπερβάλλουν στο πως ακούγονται η Ρώσοι. Μάλλον με αυτήν θα μίλησαν.
Στο παρακείμενο δεν παίρνει πρωτοβουλίες καμία μα καμία αλλά ότι λες το κάνει κατά γράμμα. Δεν είναι έμπειρη και φαίνεται από το πρώτο δευτερόλεπτο. Πιστεύω έχει την διάθεση αλλά δεν έχει τον τρόπο. Πρέπει να τις πεις ή να τις δείξεις
επακριβώς τι θες. Αν περιμένεις καμία έμπειρη που θα πάρει πρωτοβουλίες και θα σου τρελάνει τα μυαλά και την ψωλή τότε μπαι μπαι τα λεφτά σου. Γνώμη μου εκεί γαμάς μπρουτάλ και φεύγεις. Εγώ κατάφερα παρότι την ηλικία μου να ρίξω 2 μπαλάκια σε μια ώρα μιας και που είχα πάει κουμπωμένος οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να ξενερώσω.
Όπως τα λέω λοιπόν εκεί πας γαμάς άγρια και φεύγεις. Αγάπες λουλούδια ξεκλείδωμα χημείες και λοιπά είναι για άλλες κοπέλες. Ευχαριστώ σε όσους θα κάνουν το κόπο να με διαβάσουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, Bartender 74 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού