Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το ραντεβου φάνηκε ότι θα πάει χάλια με το που άνοιξε την πόρτα.
Αντικρισα μια γυναίκα χωρίς όρεξη ούτε να χαιρετησει. Αβαφη και μαλλιά λες και μόλις σηκωθηκε από το κρεβάτι....με ένα βλέμμα τι θες και εσύ τωρα... ζήτησα κάνα δυο πραγματάκια από το τηλέφωνο όσο αφορά την ενδυση και υποδηση αλλά μπα... Με παντόφλες μια χρήσης με υποδέχτηκε.
Φιλιά πέντε έξι επιφάνειακα (πάει το dfk)και στοματικο με προφυλακτικό (πάει το owo).
Όπως καταλαβαινετε πάει και το 69 καθώς από το πουθενά βάζει τζελ και καθεται πάνω μου με λίγο ατσαλες κινήσεις μέχρι που ολοκλήρωσα χωρίς να έχω ευχαριστηθει κάτι....
Κάπως έτσι πήρα απόφαση και από 1 ώρα το έκανα μισή καθώς δεν υπήρχε πλέον όρεξη για τίποτα.
Για να εξηγήσω τι εννοώ επεξεργασμενες....βαμμενη και περιποιημενη ίσως να φέρνει στο κορίτσι των φωτογραφιών. Έτσι όπως την είδα εγώ όχι.
Τώρα θα μου πείτε ότι μπορεί να ήταν κουρασμένο το κορίτσι. Ας έπαιρνε ρεπό.
Κι εγώ πολλές είναι κουρασμένος αλλά την δουλειά μου την κάνω σωστά Η λέω δεν μπορώ ας την κάνει κάποιος άλλος σήμερα.
Και αγόρια κορίτσια και αγαπητα γραφεία, όταν δίνουμε 100 120 140 160 200 ευρώ θέλουμε και ότι σημαίνει η λέξη callgirl, αλλιώς ακριβως δίπλα από το ξενοδοχείο υπάρχουν 15 οίκοι ανοχής...καλύτερα να πήγαινα εκεί....με 10 20 ευρώ τις ίδιες υπηρεσίες θα είχα...
Με το γραφείο κανένα θέμα πάντα εξυπηρετικοι και θα ακούσουν ότι έχεις να τους πεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Vasilisperisteri
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
4.175
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eros82, THV, mancunian1986 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2023
Sweatshop το καταντήσανε το μαγαζί!
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain89, HoneyVoskos, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
22 Απριλίου, 2023
Κρίμα την είχα σταμπάρει. Τις έχων ξεπατώσει, θέλουν ρεπό.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2