Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 304024
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας όρεξη για κάτι ιδιαίτερο έστω και για μια ώρα ζήτησα από την Αννα να φέρει και μια φίλη της. Έφερε λοιπόν την Ιόλη. Για την Αννα έχω ξανασχολιάσει σε προηγούμενη κριτική. Απλά εδώ θα ξαναπώ για τον ευθύ και άνετο χαρακτήρα της κάνοντας με να νιώθω σαν να είμαι με την από χρόνια φίλη μου. Και φυσικά για τις ακούραστες και υψηλές υπηρεσίες της από την αρχή μέχρι το τέλος.
Πάμε στην Ιόλη λοιπόν. Προσωπάκι γλυκό που την κάνει να μικροδείχνει και σωματάκι πετιτ με μικρά ωραία βυζάκια με πεταχτές ρογίτσες και όμορφο κολαράκι. Αρκετά συνεσταλμένη, αναλάβαμε μαζί με την Αννα να την ξεκλειδώσουμε.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες παρά μόνο ότι και οι τρεις ασχοληθήκαμε ο ένας με τον άλλο ώστε όλοι να τελειώσουμε τουλάχιστον από μια φορά ο καθένας. Για την ιστορία εμένα με ανέλαβε το έμπειρο στόμα της Αννούλας, ενώ τι δικό τους τελείωμα το ανέλαβα εγώ.
Χωρίς πολλά λόγια, η Αννα είναι εγγύηση και η Ιολη μια ήρεμη ντροπαλή κοπέλα που μπορεί να μην παίρνει πρωτοβουλίες αλλά ακολουθεί παντού και δεν ξέρει το όχι.
Η όλη φάση του να είσαι με 2 γυναίκες μαζί που όχι μόνο ασχολούνται ταυτόχρονα μαζί σου αλλά και μεταξύ τους δεν περιγράφεται. Αξίζει να το κάνει κάποιος τουλάχιστον μια φορά στη ζωή του έστω για την εμπειρία.
Απλά δεν υπάρχει…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
991
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Kontopodis, stadeos, SEXTYRHOON και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2023
Καλημέρα φίλε, για ποιά Αννα μιλάς εδώ ?
21 Μαρτίου, 2023
Αννα πιπινάκι
21 Μαρτίου, 2023
Τι λες ρε φίλε... Η Άννα πιπινάκι φέρνει Ιόλη ? Αυτό είναι καταπληκτικό. Όταν ξαναέρθω αθήνα θα προσπαθήσω να τις συνδυάσω.
21 Μαρτίου, 2023
Πολύ καλή σε όλα της το κορίτσι ( Ιόλη ) και πάνω απ' όλα σε χαρακτήρα. Πρέπει να είναι το καλύτερο παιδί απ' όλες.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4