Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επικοινωνία με το γραφείο έγινε νωρίς το μεσημέρι και έτσι η μικρή έφτασε στην ώρα της.Ηθελα και προτίμησα κάτι δοκιμασμένο αλλαχσε τέτοιο ακριβώς μήκος κύματος.Δηλαδη μικρή σε ηλικία απλή και όχι παραμορφωμένη από διάφορες πλαστικές.Η επιλογή μου αποδείχτηκε καλή και η Ντέμι πέρασε το κατώφλι της πόρτας μου.Εισοδος με αμηχανία λογικό.Πεταχτο φιλί και ένα ποτήρι νερό για να ξεδιψάσει.Την κοιτούσα και καμαρωνα το ποσό ωραία μουνιτσα είναι...Φυσικά όλα βυζιά πανέμορφα μαλλιά κωλος όλα ήταν στη θέση τους.
Γδυθηκε και ξεκινήσαμε τα φιλιά
Στην αρχή απλα μετά με γλώσσα
Πίπα που θέλει λίγο βελτίωση αλλά λογικό είναι μικρή.Στις στάσεις είναι όνειρο το σώμα της ειδικά στα τέσσερα και κανονικά όταν κοίτα
Με λίγη χρήση τζελ κανένα θέμα στο στενό μουνι της .
Το ευχαριστήθηκα πραγματικά ήταν μια πολύ καλή και αληθινή θα έλεγα εμπειρία σεξ με μια μη περπάτημενη επαγγελματιας.Τα παιδιά εδω στο φόρουμ βοήθησαν και τα ευχαριστώ.
Όποιος θέλει κάτι παρόμοιο ας δοκιμάσει αν και τη περιέργεια την έχουν όλοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
819
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, Annapurna, Panoutsos_los και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2023
Εχω αρχισω και σκεφτομαι εντονα αυτο το κοριτσι..Φοβαμαι μην την επιλεξω και πεσω σε κανενα παγοβουνο τιγκα στο τζελ που δεν θελει να φιλαει και αρχισει το ποναω απο εδω ποναω απο εκει...Δεν εχουμε χρηματα για χασιμο..
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαρτίου, 2023
@arxidakos εγώ το έγραψα στην κριτική μου:

η κοπέλα είναι απλά ο εαυτός της και το μόνο αρνητικό είναι ότι μπορεί να παραβλέψει την επιθυμία σου για την δικιά της ικανοποίηση που είναι το χρήμα.

Αλλά ακριβώς επειδή είναι ο εαυτός της εγώ το βρήκα προκλητικά γοητευτικό και πέρασα καλά μαζί της και τις 2 φορές
review reaction 1 arxidakos, hornyasfuck
19 Μαρτίου, 2023
Ξερει κανεις ποσο καιρο θα κατσει η μικρη;;
review reaction 1 hornyasfuck
20 Μαρτίου, 2023
@arxidakos Μαζί σου. Τίς ἴδιες σκέψεις
review reaction 1 arxidakos
20 Μαρτίου, 2023
Και δεν είναι η μόνη @arxidakos...Οι περισσότερες πιτσιρίκες που έρχονται τώρα τελευταία έτσι είναι απ' ότι βλέπω....
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5