Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 17106
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταρχήν η κοπέλα βασικά η γυναικα είναι μεγαλύτερη από το αναγραφόμενο
Όποτε έχουμε μια μιλφαρα θα έλεγα η οποία όμως δεν είναι για πολλά.Θα μιλήσει στην αρχή για τα βασικά και στην συνέχεια θα πάρει τη κατάσταση στα χέρια της…Αλλά μη φανταστείτε τίποτα το τρελό…Φιλια δεν και πήδημα εντελώς μηχανικό και με μπόλικη χρήση λιπαντικού
Φαίνεται από την αρχή άλλωστε ότι δεν είναι για πολλά και ότι παρα τα χρόνια εμπειρίας που έχει δεν θα απογειώσει την συνάντηση
Πολύ δυνατό σώμα αλλά από πήδημα πίπα και τα βασικά δεν

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5.077
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, hornyasfuck, maradona7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2023
Αγαπητέ την έχω συναντήσει πριν από τουλάχιστον μία πενταετία και βάλε.
Από τότε είχα παραπονεθεί στο γραφείο για τις φωτογραφίες που δείχνουν μιά μουνάρα ενώ στη πραγματικότητα συναντάς μια πολύ μέτρια πανύψηλη και κλασσική Ρωσίδα μιλφάρα άνω των 40 ετών.
Το έχω αναφέρει πολλάκις και στο νήμα με τις παραπλανητικές φωτογραφίες αλλά δυστυχώς δεν διαβάζετε οπότε σταμάτησα και εγώ να γράφω σχετικά με τις παραπλανητικές φωτογραφίες.
Αν είχες διαβάσει θα ήξερες τουλάχιστον από πλευράς εμφάνισης τι θα συναντήσεις.
Γερο-μύστης
review reaction 1 George Iakovidis, black panther, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
18 Οκτωβρίου, 2023
Ευτυχώς έψαξα και βρήκα πληροφορίες γιατί την είχα τσεκάρει απο το site για δοκιμή ... το περίεργο είναι ότι ΟΛΕΣ οι κριτικές είναι κακές !!!!! και παλιά και τώρα !!! και αυτό δε συμβαίνει πολύ συχνά ... Κρίμα γιατί απο τις φωτο κόντευα να ερωτευτώ απαπαπα
Ναστε καλά παίχτες μου για την πληροφόρηση. Πάμε γι άλλα, καλά να περνάμε
review reaction 1 George Iakovidis, hornyasfuck
18 Οκτωβρίου, 2023
Ναστε καλά παίχτες μου για την πληροφόρηση γιατί την είχα σταμπάρει για δοκιμή !!! Απο τις φωτό στο site κόντευα να ερωτευτώ, απαπαπα Γλώσσα
Ευτυχώς έψαξα και βρήκα πληροφορίες και φαίνεται ότι γλύτωσα μια φόλα ... το περίεργο είναι ότι ΟΛΕΣ οι κριτικές είναι κακές, και οι παλιές και οι καινούργιες, κάτι που δε συμβαίνει συχνά.
Τεσπα, καλά να είμαστε και να περνάμε καλύτερα !!!Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3