Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση ξανά με Ιωάννα μετά από καιρό.

Πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα που σίγουρα θα την κοιτούσα έξω. Πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα. Εμένα μου άρεσε και πριν την πλαστική αλλά η αλήθεια είναι ότι της πάει πολύ το νέο στήθος. Πολύ σημαντικό επίσης είναι, ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη καθώς επιμελείται την ατομική της υγιεινή.
Έκανε ντουζάκι πριν, κατά τη διάρκεια και στο τέλος.
Για την εμφάνιση δεν θα πω κάτι άλλο γιατί θα είναι σταγόνα στον ωκεανό με όσα έχουν ήδη ειπωθεί.

Σε αυτό που θέλω να σταθώ είναι η συμπεριφορά - υπηρεσίες.
Όσες φορές έχω βρεθεί με την κοπέλα η διάθεση - συμμετοχή - όρεξη - εξυπηρέτηση είναι πάντα στο 100%.
Ανεξάρτητα με το αν ξύπνησε στραβά, αν δεν είναι καλά, αν έχει νεύρα από τη δουλειά ή οτιδήποτε άλλο, δεν επηρεάζεται. Δεν είναι με τα "φεγγάρια της" που λέμε.
Αυτό το μεταφράζω ότι σέβεται την υστεροφημία της, τα χρήματά μου, τον χρόνο μου και δεν με βλέπει σαν ξεπέτα.

Όσο αφορά την δια ζώσης επικοινωνία είναι άριστη. Συζητάει για τα πάντα, έχει γνώμη, είναι έξυπνη και επικοινωνιακή. Μπορείς να συζητήσεις μαζί της και όχι απλά να παριστάνεις ότι συμφωνείς λέγοντας "ναι, ναι" και κουνώντας το κεφάλι, μέχρι να πας στο δεύτερο γύρο.

Τέλος, δικαιολογώντας τον τίτλο "more than sex", η κοπέλα χωρίς επιτηδευμένες κινήσεις και υπερβολές, δημιουργεί με την παρουσία της στο χώρο και την ενέργειά της, μια εξαιρετική ατμόσφαιρα που για εμένα ήταν ο καταλυτικός παράγοντας για ένα ονειρικό δίωρο που θα επαναλάβω σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2023
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Telis Tipitelis
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
921
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ωρίων, kwstasxat, Zafko131313 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2023
Το σίγουρο είναι ότι βγάζει τρελά γούστα!!
18 Μαρτίου, 2023
Πως την βρισκουμε την κοπέλα ρε παιδιά;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2