Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 15 10
Call-Girls 67259
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Θα είμαι σύντομος.
Μια κοπέλα με υπέροχες βυζάρες και πολύ σεξουαλικό κορμί στα γούστα μου ακριβώς!
Κανένα απολύτως χαμόγελο από την πλευρά της παρά μόνο όταν στα 40 λεπτά το έληξα και της είπα πως μπορεί να φύγει αν θέλει να πάει για ξεκούραση. Εκεί μου πρόσφερε ένα απίστευτο και ειλικρινές χαμόγελο. Ζήτησε λεφτά μπροστά. Δεν φίλησε ούτε έκανε κίνηση καμιά από μόνη της. Διακριτικά (σχεδόν) απέφυγε και τα δικά μου φιλιά. Πίπα λίγο βιαστική και δυναμική, όχι κάτι το ιδιαίτερο ή το αισθησιακό. Με καβάλησε, έχυσα πάνω σε λίγες δικές τις σχετικά αληθοφανείς κραυγούλες. Μπανάκι αμήχανες κουβέντες, βαρεμάρα, νύστα οπότε την ελευθέρωσα.
Πρόσφατα είχα πάρει ένα μασαζοκόριτσο της διπλανής πόρτας και έδωσα ακριβώς τα ίδια λεφτά συνολικά για να την γαμήσω κιόλας . Και τώρα γελάω με όσους κατηγορούν κάποιους που πληρώνουν πολλά στα μασαζοκόριτσα λέγοντας το κλασσικό: ''ρε φίλε με τα ίδια λεφτά ξέρεις τι εσκορτάκι γαμάς:'' Προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν καθόλου τα χρήματα (50 πάνω 50 κάτω είναι το ίδιο για μένα) και όταν θέλω πληρωμένο σεξ απλά θέλω να αγοράσω λίγο αισθησιασμό και καύλα και να ξεχάσω την καθημερινότητα μου αλλά και την καθημερινότητα της κοπέλας. Εντάξει κορίτσια ξέρουμε πως κάνετε αυτή τη δουλειά για το εύκολο χρήμα και μπορεί και να έχετε και πολλά προσωπικά δυσεπίλυτα προβλήματα, αλλά αυτή τη γαμημένη ώρα ας προσπαθήσουμε όλοι να τα ξεχάσουμε!

Θα την ξανάβλεπα ίσως, ίσως αν αλλάξει λιγάκι το επικοινωνιακό της κομμάτι, γιατί σωματικά μου κάνει μεγάλο κλικ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, PaNik14 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2023
(κορίτσια ξέρουμε πως κάνετε αυτή τη δουλειά για το εύκολο χρήμα και μπορεί και να έχετε και πολλά προσωπικά δυσεπίλυτα προβλήματα, αλλά αυτή τη γαμημένη ώρα ας προσπαθήσουμε όλοι να τα ξεχάσουμε!)
Αρχοντα τα ειπες ολα ΚαπέλοΚαπέλο,αυτο ακριβως σκεφτομουν με ολα αυτα που επισκευτομαι,διαβαζω το τελευταιο 20ημερο Χμμμ;
review reaction 1 old boy, MR-STRANGER27, odysss και 2 άλλα μέλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1