Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ειχα μια ευκαιρία λόγω χρόνου ανάμεσα στα τρεχάματα και ζητησα ενα ραντεβού από το γραφείο ποια κοπέλα ειναι διαθέσιμη για την ώρα που μπορούσα. Απο τα τρία ονόματα, διάλεξα την Λάουρα. Εντελώς στην τύχη,αφου δεν ειχα διαβάσει την κριτική που υπάρχει. Στην ώρα μου κτυπάω την πόρτα.Μου ανοίγει ένα κοριτσάκι προς το κοντούλικο με παντόφλες,διαφανές νεκλιζέ και σετ εσώρουχα. Καμμία επαφή καλωσορίσματος, ούτε με κοίταξε καν..έβγαλα το αντίτιμο και το ακούμπησα στο τραπεζάκι...γυρίζω να την δω..ειναι στο μπάνιο και βγαίνει με μια καθαρή πετσέτα για μένα...Μιλάει Αγγλικά καλά. Να πάω για μπάνιο ..μάλιστα..ξεντύνομαι και αυτή βγάζει το νεκλιζέ και μένει με τα μωβ εσώρουχα,ξαπλωμένη να ασχολείται με το κινητό της,να βάλει μουσική...Ουτε που με κοίταξε....την προσέχω καλύτερα τωρα...ενα απλό κοριτσάκι,όχι ασχημο αλλά πολυ μακρυά από αυτό που βλέπετε στις φωτό,κοιλίτσα,παχάκια,ποδαράκια λίγο χοντρούλικα...με άλλα λόγια σωματότυπος Ελληνίδας (αγύμναστης) και όχι Ουκρανής...αυτό δεν θα αρέσει σε αυτούς που ψάχνουν μοντελέ κορμιά...Παω για πίτσι-πίτσι..ειμαι ξυρισμένος, πλυμένος σώμα και στόμα αν και δεν καπνίζω...παω δίπλα της να αρχίσει το μάτς....φιλιά?? τίποτα...δεν ξέρω....προσπάθησα να την χαλαρώσω και της έκανα!!! εγώ μασάζ....με λαδάκι...ναι....εγώ...να παίξω λίγο μαζί της...ξάπλωσε το δέχτηκε...αλλά μπρος δεν πήρε...την γύρισα να την γλύψω (εγω δεν ένοιωσα μυρωδιές)...κλειστά μάτια κάτι επιφωνήματα...σαν να απολάμβανε...για να δούμε τώρα...ηρθε αυτή από πάνω..το στοματικό οφείλω να πω οτι ήταν καλό...σφιχτό με ρυθμό όπως έπρεπε...το κατέχει...δεν ειναι άπειρη...κράνος και αυτή από πάνω....χωρις φιλια,χωρις αγκαλιά,χωρίς τίποτα...ξενέρωσα. Επεσε και το κατάλαβε, προς τιμήν της προσπάθησε ξανα με πνευστό και επειδή όντως το κατέχει ,με ετοίμασε ξανά και τέλειωσα στο προφυλακτικό στα 4 από πίσω της.....υπόλοιπη ώρα κουβέντα.....που διάθεση για κάτι άλλο...Μια τυπική συνεδρία που θα την ξεχάσω πολύ σύντομα...Ουτε η κορμάρα είναι,ούτε η γυναίκα που θα σε κεντρίσει...Αυτά από μένα..καλές διαδρομές συνάδελφοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.016
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, mancunian1986, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού