Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συννενοηση μεσω μνμ και ραντεβου στο χωρο μου με τη Βραζιλιανα αν και στοχευα αρχικα αλλη κοπελα που δεν ηταν διαθεσιμη την ωρα που ηθελα.

Ωραιο outfit κολλητο μαυρο ολοσωμο που τονιζε τη φτιαγμενη κωλαρα κ τους πλαστικους βυζους κ ψηλοτακουνα πεδιλα . Ηλικια 27 απ οτι μου πε , καπου 30-31 την εκανα , κοντουλα 1.62-1.63 , δε διαφερουν οι φωτος απλα ελαχιστα πιο σπασμενη στο προσωπο , σφιχτο κορμι σιγουρα γυμναζεται , φτιαχτη πεταχτη κωλαρα που τονιζεται κ λογω λεπτης μεσης , πλαστικα 2αρια βυζια ακαμπα κ σκληρα στην αφη με σκουροχρωμες ρωγες και προσωπο λιγο αγριο με γωνιες κ ελαφρως φτιαχτα χειλη με μακρυ μαυρο μαλλι .

Μπηκε με χαμογελο και πολυ θετικη διαθεση κ μεσα στο πρωτο 10λεπτο μετα απο μερικα χουφτωματα κ φιλια ξεκινησαμε το σεξακι .
Παιχτηκαν 2 γυροι , απροβληματιστο δυνατο κοπανημα με εναλλαγες στασεων κ μπατσακια μπολικα στη κωλαρα , ακολουθει κ δειχνει οτι γουσταρει τις στροφες , στασεις δεν εκλεψε ουτε τζελ εβαλε ( το πιστωνω ως πολυ θετικο ) , δαχτυλακι επαιξε μπροστα , σπατουλα στο 1ο γυρο και τελειωσα μια οπισθια και μια λαστιχο .

Τι με χαλασε ? η πιπα της , εβαζε τοσο δοντι σε σημειο που τη σταματησα γρηγορα , ηταν σε μη ανεκτα επιπεδα για τα γουστα μου . Επισης η επικοινωνια γινοταν μονο με translator παροτι εχει τη διαθεση να επικοινωνησει κ ειπαμε πραγματακια , τα αγγλικα της δυστυχως ειναι ανυπαρκτα .

Να πω οτι ντουζακι πηρε μονο στο τελος , χρονο δεν εκλεψε καθολου κ οταν μπηκε στο δωματιο ηρθε καθισε διπλα μου με το καλημερα κ αρχισε να γδυνεται . Εχει ξαναρθει το Νοεμβρη και τωρα ειναι η 2η φορα και θα φυγει τελος Απριλη . Επισης μου πε οτι το κανει μονο για τα χρηματα κ ειναι μανουλα ενος κοριτσιου 4 ετων στο Ριο της Βραζιλιας , μου δωσε κιολας tips πως να κοιμιζω τη κορη μου

Τεσπα , γεματο δυνατο σεξακι με κανα δυο μικρους αστερισκους με μια εντιμοτατη επαγγελματια και παροτι εμφανισιακα δε με τρελανε ( ειδικα η πλαστικη στα βυζια δε μ αρεσε , ο κωλος ειναι πολυ δυνατος ) , εφυγα αδειος απο ενεργεια κ μου αφησε θετικη γευση η συναντηση .

Αυτα ρε παιδες , α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Ωρίων και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού