Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 40 10
Call-Girls 73048
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήρθε με το τζινάκι, το σακάκι και τις γόβες της. Από εσώρουχα μαύρο κιλοτάκι μιας και δεν χρειάζεται και τίποτα άλλο. Φιλάκι αγκαλιά και μπανάκι. Κορμί όπως ακριβώς μου αρέσει. Λεπτό σφιχτό πετίτ. Βυζάκια Α με ωραίες ευαιρέθιστες ρογίτσες. Χάρμα οφθαλμών. Ένα γύρος μόνο λόγω των 50 βασανισμένων χρόνων μου. Αλλά τι γύρος! Γύρος με από όλα. Φιλία γλυψίματα 69 πίπες ρωσικής σχολής με ντιπ και στάσεις αρχή με cow και ιεραποστολικό με πόδια πάνω κάτω ανοιχτά κλειστά. Ότι θες. Όπου κάποια στιγμή μου λέει ξέπνοη με μια φωνούλα με ωραία μοσχοβίτικη προφορά : doggy? Ε να της χαλάσω χατήρι? Πέταξε το θεσπέσιο κολάρακι της στον ουρανό, κόλλησε το σώμα της στο κρεββάτι, άρπαξε και τα σεντόνια για κόντρα και σχεδόν με τελείωσε. Τη γύρισα σε cow κάναμε μια σφιχτή αγκαλιά κοιτάζοντας τις ματάρες της και παραδόθηκα όπου δεν σταμάτησε τις συσπάσεις μέχρι να με στραγγίξει.
Ωραίο τυπάκι ευγενική χαμογελαστή με καλή συμμετοχή. Ούτε πάγοκολώνα ούτε καβαλημένη σαν κάτι άλλες συντρόφισες. Δεν την κάνεις πάνω από 25-27 παρόλο που μου είπε την ηλικία της. Κρατήθηκα να μην πάρω άλλη μια ώρα. Καλύτερα μια άλλη μέρα ώστε να μαζέψω πάλι δυνάμεις. Αν αρέσουν τα πετιτ κορμιά τότε το κορίτσι είναι σίγουρη επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
991
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 doc_lin, THV, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού