Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Call-Girls 92276
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ένα κορίτσι που ήθελα καιρό να συναντήσω και δεν είχε καταστεί δυνατό ήταν η Αμάντα. Θετικές κριτικές πολλές, όμορφο παρουσιαστικό και όλα έδειχαν ότι είναι το σωστό ραντεβού για να περάσω καλά. Χθες μήνυμα στο γραφείο, γρήγορη ανταπόκριση με τα γνωστά στάνταρ ευγένειας και άμεσο κλείσιμο της κοπέλας στο χώρο μου στην ώρα που με βόλευε. Fast forward στην ώρα του ραντεβού και υποδοχή της Αμάντας από εμένα. Τις ξέρετε και τις βλέπετε τις φωτός?? Εεε λοιπόν καμία σχέση...η κοπέλα από κοντά είναι απείρως πιο όμορφη και σέξυ και γλυκιά. Ίσιο μακρύ ξανθό μαλλί, πανέμορφο βλέμμα και μάτια, όμορφο πρόσωπο γλυκό και ερωτικό. Κορμί αδύνατο και όμορφο και προφανώς η κοπέλα πρέπει να έχει χάσει αρκετά κιλά. Πολύ όμορφο ντύσιμο, με κοντό φόρεμα μίνι μαύρο, καλσόν από κάτω και μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο. Σέξυ σύνολο πραγματικά που με προδίεθετε για...φωτιά στα Παρασκευόβραδα...Επικοινωνία στα αγγλικά κυρίως και λίγο ελληνικά μιας και κάτι ξέρει κ καταλαβαίνει. Κρασάκι προσφορά από εμένα, λίγη κουβέντα και σιγά σιγά περάσαμε στο παρασύνθημα και στα απανωτά φάουλ... Αρχίζει και γδύνεται μόνη της, λες και θα αλλάξει ρούχα στο δοκιμαστήριο και δεν με άφησε να την πλησιάσω. Βγάζει και το εσώρουχο της ένα άσπρο στριγκάκι. όμορφο κορμί, με πολύ ωραίο στητό στήθος αρκετά τατουάζ διάσπαρτα και ένας κώλος εξαιρετικός. Γδύνομαι κ εγώ και πάω να της προσφέρω πετσέτα για ντουζάκι και μου λέει "είμαι ok".

Πέφτουμε στο κρεβάτι, και καθόταν ολίγον σαν Βούδας, με κοίταζε, και απότομα με ξαπλώνει πίσω, και χωρίς κανένα προκαταρκτικό πέφτει να μου πάρει πίπα. Δεν μπορώ να πω, σωστό κ καλό στοματικό, με ένταση και με περιποίηση και της γύρω περιοχής. Αλλά χωρίς ερωτισμό και πάθος, καθαρά μηχανικά...Το χειρότερό μου...Επετεύχθη η ανόρθωση και μια κάποια καύλα και τη γυρνάω να την περιποιηθώ κ γω. Όμορφο στήθος, ανταποκρίσιμες ρώγες και κατέβηκα χαμηλά να ασχοληθώ με το όμορφο αιδοίο της. Έδειξε σιγά σιγά να μπαίνει στο ρόλο, κάποιοι αναστεναγμοί κλπ αλλά και πάλι λίγο έμπειρος να είσαι καταλαβαίνεις την απουσία διάθεσης και όρεξης. Ξανά πίπα από εκείνη και την "τσιμπαω" την ώρα που με γλείφει να κάνει ένα βλέμμα και να κοιτάει απέναντι στο ρολόι που έχω στον τοίχο. Αυτό ήταν!! Της λέω ευγενικά "αγάπη ok, καταλαβαίνω δεν είναι η μέρα σου, δεν έχουμε χημεία, μπορεί να με σιχαίνεσαι, μπορεί μπορεί χίλια δυο μπορεί, καλύτερα να το διακόψουμε και να φύγεις μη βασανίζεσαι ούτε εσύ αλλά ούτε κ εγώ"... Αρνήθηκε ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο, ότι παρανόησα κλπ...Λάθος μου που συνέχισα το ραντεβού...Σκέφτηκα μήπως το πάρει αλλιώς...Ρε παιδιά...ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! αλήθεια τώρα?? Σας αρέσει όπως φιλάει?? Άλλο το γαλλικό φιλί, και άλλο το πνίξιμο της κόμπρας και η αφαίρεση κάθε ml σάλιου από το στόμα σου. Πραγματικά έβγαζε τη γλώσσα της και την έχωνε στο στόμα μου τόσο άτεχνα και έντονα που μόνο ερωτισμό και καύλα δε βγάζει... Πέρασμα καπότας, και ξεκίνημα σε cowgirl. Ωραία αίσθηση στην διεισδυση, καλός ρυθμός και κοπάνημα, τη χούφτωνα από τα κωλομέρια και η αντίδρασή της αρκετή έντονη κ υπερβολική. Επόμενη στάση ιεραποστολικά, όπου μάλλον έχω υπερφυσικές ιδιότητες και πριν ακόμα μπω μέσα της είχε αρχίσει να αναστενάζει έντονα κ να βογκάει...Για κανά πεντάλεπτο μείναμε σε αυτή τη στάση κ να ανεβάζω ρυθμούς, εκείνη να κρατάει κόντρα να μη με αφήνει για πλήρη διείσδυση. Αλλαγή στα 4, με θέα τον εξαιρετικό κώλο της, μέτριο στήσιμο, θα μπορούσε κ καλύτερα και δεν ανταποκρίθηκε στις υποδείξεις μου να στηθεί καλύτερα. Λίγο σεξάκι κ έτσι με τυπικά βογγητά ενώ την ξαναέπιασα να κοιτάει το ρολόι στον τοίχο... Βαρέθηκα πραγματικά, έβγαλα το προφυλακτικό και επειδή δεν ήθελα να μείνω άχυστος, την έβαλα να με τελειώσει με πίπα που εντάξει αντικειμενικά είναι καλή και σε κοιτάει με τις ματάρες της και καυλώνεις άσχημα. Τελείωμα στόμα, όπου πριν χύσω μου λέει "baby +20"...λες και δεν το ξέρουμε...ακόμα και κει φάουλ. Τελοσπάντων σκουπιστήκαμε, έκανε ντουζάκι, ντύθηκε, μου είπε ότι πέρασε φανταστικά( για πόσο γίδια μας περνάνε τελικά ρε φίλε), τα λεφτάκια της και adios muchachos...

Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αμάντα. Μου τα έκανε σαλάτα η δεσποινίς. Δεν ήταν στη μέρα της? Δεν είχε όρεξη? Δεν είχαμε χημεία? Όλα πιθανά! Αλλά μας νοιάζει? Όχι...Δε δικαίωσε τις θετικές κριτικές στην περίπτωσή μου, αλλά πέραν αυτών είδα και πράγματα που δεν έχουν σχέση με την "κακιά μέρα, την κακιά ώρα κλπ, όπως προανέφερα και παραπάνω"...Να μαστε καλά, να έχουμε την υγεια μας κ όλα καλά...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, hornyasfuck και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2023
Καλημέρα φίλος.

Θα συμφωνήσω μαζί σου, πως από κοντά, είναι όντως πολύ καλύτερη, από ότι στις φωτογραφίες.
Η εξαίρεση στον κανόνα δλδ, μιας και όλοι ξέρουμε το photoshop που πέφτει.

Επίσης έπρεπε να το σταματήσεις το ραντεβού, εκεί που άρχισε να κοιτά ρολόι.
Αλλά δεν βαριέσαι, λίγο πολύ όλοι την έχουμε πατήσει - ζήσει ανάλογες καταστάσεις, κι εγώ εννοείται και όχι μόνο μια φορά.

Πας για άλλα και κλαιν μαιν οβερλαιν.
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, lagonisian
11 Μαρτίου, 2023
εκ παραδρομής έγραψα 150 ενώ έδωσα 170...ορθογραφικό λάθος...προχωράμε...
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Yatoputso, Elganador
11 Μαρτίου, 2023
Λαγός αρχηγός στην αλήθεια
Respect Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, Yagulas, Moku και 1 ακόμα μέλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3