Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141221
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημουν λιγο κουρασμένος και ταλαιπωρημένος, αλλά ηταν πολλά τα ραντεβου που ειχαν ακυρωθεί τελευταία και δεν ήθελα να χάσω και αυτό. Επίσης ειχα πολύ καιρό να τη δω και την ειχα πεθυμισει. Να αναφέρω οτι την έχω δει πανω απο 10 φορές και δεν ξέρω που θα σταματήσει το κοντέρ. Εκτός απο τα μοναδικά της χαρακτηριστικά λογω ύψους και σωματοδομης, αυτό που τη χαρακτηρίζει για εμένα είναι η σταθερή ποιοτητα. Δεν πρόκειται να δουλέψει αν δεν ξέρει οτι μπορεί να δώσει το 100%. Όχι το δικό της, αλλά αυτο που μπορώ εγω να αντέξω. Επειδή οπότε βρισκόμαστε κάνουμε κάποια δυνατά "αεροπλανικα" με προειδοποιησε να είμαστε πιο χαλαροί γιατί ειχε χτυπήσει το πόδι της. Αυτός ηταν και ο λόγος που ειχε σταματήσει να δουλεύει για κάποιους μήνες. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι έμεινα απογοητευμενος. Ξεκίνησα με δυνατό σφυροκοπημα στο κρεβάτι, στην αρχή ιεραποστολικα και αργότερα στα 4. Αυτό που μου άρεσε ήταν να βλέπω το σώμα μου δίπλα στην κορμαρα της στους καθρέπτες. Είναι απο μονο του κάβλα να έχεις ενα τέτοιο κορμι και να το σφυροκοπας. Το τέλος ήρθε στο προφυλακτικό και ηταν ιδιεταιρα έντονο. Είχα μείνει αρκετή ωρα μέσα της και με σταγγιζε σφιγγοντας τον κόλπο της. Ο 2ος γύρος ξεκίνησε πολυ γρήγορα μετά το ντους. Ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα και μετά τα πρώτα χάδια έρχεται σπο πάνω μου και γυρίζει ανάσκελα φέρνοντας τον κωλο της κοντά στη μουρη μου. Ταυτόχρονα φέρνει και ενα δονητή με μπαταρία και του περνάει προφυλακτικό. Όση ώρα του το περνούσε εγώ έτριβα τη μουναρα της. Μετά απο λίγο μου δίνει το δονητή και τον έβαλα να τριβετσι πανω στην κλειτοριδα της. Κάποιες φορές μου έδινε ρυθμό ανάλογα με το πως καβλωνε καλύτερα. Μετά απο λίγο φοράω λάστιχο και μπαίνω μέσα της. Άρχισα να σφυροκοπαω πάλι χωρίς όμως να μπορώ να τελειώσω. Ένοιωθα κάβλα αλλά λόγω ίσως της κούρασης δε μπορούσα να χυσω. Η Diva συμμερειχε και αυτή με ένταση αλλα και φωνες. Μετα απο λιγη ωρα βγάζω το προφυλακτικό και τη βάζω να μου γλυψει τα αρχιδια. Το τέλος ήρθε στο σφύριγμα της λήξης αφήνοντας μας οριακό χρόνο για ντους. Φεύγοντας απο το δωμάτιο ειδα οτι ειχαμε ξεπεράσει την ωρα.

Αυτη η ωρα που πέρασα μαζί της μου υπενθυμισε οτι Diva είναι μονο μία. Φυσικά και θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.739
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Antonis78, doc_lin, delipas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2023
Τα βυζιά τα έχει φτιάξει καθόλου;
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ.
10 Μαρτίου, 2023
Απτά πιο δυνατά εσκορτ που παίζουν αυτή τη στιγμή στην Αθήνα η τύπισσα
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ.
11 Μαρτίου, 2023
@Athens, όχι.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3