Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέπω ότι ακόμα δεν έχει βάλει κανάς γαμιάς μια κριτική για αυτό το εξωτικό κορίτσι και σκέφτομαι ότι μάλλον πρέπει να κάνω εγώ την αρχή.
Λοιπόν, ότι βλέπετε στις φώτο αυτό θα σας έρθει.
Ένα φρέσκο κορίτσι, νεαρό, καθαρό, ακομπλεξάριστο που έχει υπέροχο σώμα, καλή διάθεση και ακόμα καλύτερη τεχνική.
Πρόσωπο: χαριτωμένο και καθαρό, όχι κούκλα, με μεγάλα μάτια, όμορφο κατάλευκο χαμόγελο. Υπέροχα μακριά μαλλιά μέχρι την μέση.
Σώμα: Σφιχτό, γυμνασμένο, νεανικό. Σιλικονάτα βυζιά σκληρά, ρόγες που ανταποκρίνονται, λεπτή μέση, όμορφα πόδια. Περιποιημένα άκρα και ένας καλός πέτρα, φυσικός, πανέμορφος που αντέχει σκαμπίλια. Μουνάκι σφιχτό και τραγανό, πεντακάθαρο και για πολύ ξέσκισμα που το αντέχει.
Διάθεση: Λίγο διστακτική στην αρχή αλλά εύκολα χαλαρώνει. Χαμογελαστή, ομιλητική, τα αγγλικά της είναι ΟΚ, με πολύ χαριτωμένη φωνή, σκέρτσο και νάζι. Γουστάρει να γαμιέται και στο δείχνει, το ζει πολύ.
Τεχνική: Πίπα δυνατή, αξιολόγηση αλλά όχι σεμιναριακή. Με προφυλακτικό όμως!!! Σε αυτές τις περιπτώσεις που το κορίτσι μόνο του βάζει πρώτα καπότα στο στοματικό, δεν λέω τίποτα γιατί θεωρώ ότι έχει λόγο..μπορεί να είναι μαλακία μου αλλά έτσι είμαι.

Εν κατακλείδι, μια εξωτική και όμορφη νεαρά, που αξίζει την προσοχή μας, εύκολο ατομάκι με το οποίο πέρασα πάρα πολύ όμορφα.
Αν έδινε και κουλούρι θα γινόταν στανταράκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
3.002
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 john_65, Kontopodis, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού