Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νεαρή από ΣαΛΛΛόνικα λέει, σχολαστική με την καθαριότητα, τον μισό χρονο τον έφαγε στο ντους. εκανε με το που ηρθε και ακομα 2 φορες μετά !

Απολυμαντικά, κρεμες, σαπούνια, μύρισε το δωμάτιο όλο. Πολύ μπλα μπλα αλλά όχι για να 'κλέψει' απλά ετσι ειναι. Της πολυλογίας. Δεν λέει αρλούμπες όμως,
μια χαρα συζητάς αν εχεις ορεξη και διάθεση για κάτι τέτοιο. Υποθέτω είναι μερικοί που θελουν την παρέα οπότε γιατί οχι.. ήταν πριν με εναν μου είπε που μονο μιλάγανε !
ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ !

Φόραγε τα παπούτσια τα ψηλά πέδιλα που βλεπουμε στις φωτό, κάτι που εκτίμησα πολύ. κ δεν ειχε κανενα προβλημα να μην τα βγάλει καθόλου καθ' όλη την διάρκεια της συνάντησης.

Ωραια θέα στα 4 αλλά ωραία θέα στα 4 εχουν κ οι γιαγιαδες αν εχεις καυλες. Σωστα στησίματα χωρές gel και αηδίες. Πίπα συμπαθητική.
σαν να χω αρχίσει να βαριέμαι..

Πρόσωπο μετριο προς καλό, καθαρό ομως και ωραιο βλέμμα, δεν μου έβγαλε καμιά καυλά ιδιαιτερη ,
σωματακι ωραιο, νεανικό, περιπου οπως το βλεπουμε αλλα όχι και τοσο λείο δέρμα. Χωρις παραπονα ομως. Ηλκικία λιγο πάνω απ' ότι δηλώνει .

Ο,τι δηλώσεις είσαι, εδώ ο άλλος δήλωνε υπουργός μεταφορών !!

Πρώτη μου φορά ψώνιζα απο το συγκεκριμένο γραφείο, μου ζητησαν 3-4 φορες δωματιο πριν καν φτάσω αλλιως θα ακύρωναν λέει.. ΟΚ boomer !
ισως τωρα που με εχουν καταχωρήσει α-λά Φουσέκης να μην ξαναεχουμε τετοια ανυπομονησία.. Κάτι θα ξαναπάρω μωρέ.. δεν παχαίνει ..

Θα φυγει οπου να ναι για Μυκονο έμαθα, πριν τους άραβες οποιος ψήθηκε, να προλάβει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
AKAI AM2800
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
638
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 elpotero, Marcus77, ElectraDreamGirl και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2023
Πέρα ἀπ'τὴν πολυλογία, τὴν πίπα καί τὰ στησίματα σοφώτεροι δέ γίναμε.
review reaction 3 ElectraDreamGirl
09 Μαρτίου, 2023
@hornyasfuck

Εδώ είσαι

https://www.politeianet.gr/books/9789603520276-platon-kaktos-platon-apologia-sokratous-194357
review reaction 3 review reaction 1 DirkDiggggler, ElectraDreamGirl, hornyasfuck
26 Απριλίου, 2023
- Ωραια θέα στα 4 αλλά ωραία θέα στα 4 εχουν κ οι γιαγιαδες αν εχεις καυλες.
- μου ζητησαν 3-4 φορες δωματιο πριν καν φτάσω αλλιως θα ακύρωναν λέει..
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 AKAI AM2800
26 Απριλίου, 2023
Όταν ζητάνε το κινητό μου ξενερώσω και εσυ επέμενες. Ποτέ τι καθλα να βγάλω ταν ψάχνουν να με εκμεταλλευτούν τα φιλια μου
review reaction 1 AKAI AM2800
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4