Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα το βράδυ με την Αννα για δυο ώρες , απλά και εύκολα με 2 μηνύματα! Για εμφάνιση δεν έχω να πω κάτι γιατί το κριτήριο είναι υποκειμενικό ( εμένα με κάλυψε ). Με το που άνοιξα τη πόρτα και την αντίκρισα και είδα ένα όμορφο χαμόγελο, αμέσως ένιωσα οικεία . Καθίσαμε λίγο να τα πούμε και έφυγε αμέσως για ντουζ, χωρίς να θέλει να σου φάει χρόνο . Στα του αγώνα προσπαθεί να σε ικανοποιήσει στο απόλυτο, πίπα απίστευτη και πανέμορφη θέα στα τέσσερα ! Γενικά η συμμετοχή της κοπέλας σε όλα τα σημεία ήταν αυτή που περιμένεις από κάποια κοπέλα του χώρου! Αυτό που με κέρδισε απόλυτα όμως είναι η ειλικρίνεια της και ότι ξέρει να σέβεται . Χωρίς να έχω πείρα από το χώρο και πολύ δύσκολα θα αποκτήσω γιατί είναι άθλημα που με τραβάει σπάνια ,ίσως και λόγο ηλικίας (29 ετών ) και χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις ,αρα σαν ελεύθερο πουλί δόξα το Θεό τ βρίσκω εύκολα το σεξ ,αυτό το σεβασμό δε τον έχω δεχθεί και από κοπέλες που τις ήξερα και δεν ήταν του επαγγέλματος . Αυτός ήταν και ο λόγος που με έκανε να γράψω εδώ την άποψή μου και να την ευχαριστήσω με αυτόν τον τρόπο!
Υ.Γ ή Στη βαθμολογία δε με άφηνε το σύστημα να βάλω παρά πάνω αν και ήθελα! Επίσης , θα βάλω τα δυνατά μου να τηρήσω τη συμβουλή σου ¨Αννα μου και σε ευχαριστώ για αυτές τις όμορφες δύο ώρες! Ελπίζω να τα ξανά πούμε σύντομα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
katsa13
Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYRHOON, THV, Bull81 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2023
Αννα ισον εγγυηση σε ολα.
σε ευχαριστουμε αγαπημενο ερωτικο κοριτσι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1