Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158964
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα γυρνώντας από την προπόνηση οι καύλες είχαν πάει στο θεό, γιατί μετά από μας έκανε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ και ήρθε ένα κοντοπουτανο με μια διαστημική κωλαρα!!!! Τώρα θα μου πείτε μικρή και να παίζει βόλεϊ; Καλά μην φαντάζεστε ότι παίζει η ομάδα εθνική κατηγορία και επίσης μπορεί να είναι λιμπερο Money Mouth

Πάω σπίτι να δω τι παίζει και γενικά καυλωσα με διάφορες. Όμως επειδή έχω καιρό να φάω μιλφειγ έψαξα για αντίστοιχο πράγμα... Κάτι οι κριτικές, κάτι οι καύλες, κάτι ότι έμοιαζε σωματικά (σε πρόσωπο υστερεί) με μία γυναίκα που τραβιομουν μέχρι πρόσφατα με έκαναν να πάρω τηλέφωνο. Μία χαρά η κυρία στο γραφείο Καπέλο και σε λιγότερο από μία ώρα να σου σπίτι .
Τώρα στα ρούχα δεν είμαι καλός, αλλά ήταν ένα μαύρο φόρεμα με ανοιχτό ντεκολτέ όπου φαινόταν τα 2αρια στητα πλαστικά βυζιά της, καλσόν και τακούνια. Από πάνω φορούσε μπουφάν ή κάτι άλλο, στα αρχιδια μου κιόλας δεν είμαι και ο Ασλανης για να ξέρω Μαλακία.
Φιληθηκαμε και κάτσαμε στο καναπέ. Αφού δεν ήθελε νερό και τέτοια, έκανε κίνηση για χαμουρεμα Έρωτας. Βέβαια πιο πριν με ρώτησε αν είμαι μόνος, παίζω playstation Χμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth και αν έχω κοπέλα Εμμμμ Τέλος πάντων πήρε την απάντηση σε όλα και άρχισε το ζεσταμα :kiss-mark:
Ενώ δείχνει σε πρώτη φάση ότι είναι παθιαρα και σκυλί του πολέμου τα φιλιά ήταν χωρίς γλώσσα Χμμμ;.
Μου λέει (πάντα στα αγγλικά) αν θα μείνουμε εδώ ή θα πάμε και αλλού και την πήγα στο δωμάτιο όπου τα έβγαλε αμέσως όλα. Παιδιά, το σώμα της για 35 + που δείχνει (χέστηκα πόσο είναι, δεν θα την παντρευτώ) είναι τέλειο κατ εμε και το στήθος που έβαλε το κάνουν να δείχνει πιο τούμπανο Έτσι!
Τα βγάζω και εγώ και άρχισε να με ρωτάει αν πάω gym και τι κάνω γιατί έχω ωραίο σώμα. Της λέω ότι δεν κάνω (ψέματα) και αρχίζει το παιχνίδι. Αφού ξαναπεσαν φιλιά ( τώρα και λίγο γλώσσα) και χάδια το πήρε στο στόμα της... Εδώ ήταν που αρχισε η ξενερα.... Δεν λέω καλή πίπα, με βλέμματα και προσπάθεια για deep throat , όμως πολύ "μμμμ,. Μμμμ, μμμμμμμμμμ, μμμμμ"Money Mouth Είχα 70αρα στύση αλλά η βλαμμένη με αυτό δεν την έκανε 100αρα η σπαζαρχιδο Θυμός. Τι να της πω και εγώ απλά προσποιηθηκα ότι γουστάραΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία .
Της λέω να αφήσει την πίπα και να πιάσει το προφυλακτικό Εμμμμ.
Μου απαντάει, οκ ώρα να φάω το μεγάλο μου γλυκό Ματάκι.
Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά όπου η μεγάλη ανοιγμένη μουναρα το επερνε όλο μέσα εύκολα και άντεχε το ξέσκισμα Έτσι!.
Βέβαια και εκεί τα ίδια, μμμμ,μμμμμ,μμμ,μμμ,μμμ,μμμμμ,μμμμμ,μμμμ,μμμμ.
ΣΚΆΣΕ!!!!Έρχεται ροπαλιάΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΓιούπιιι!
Ακόμα και όταν έπεφταν φιλιά πάλι το ίδιο σκηνικό Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω και πότε επερνε εκείνη τον έλεγχο. Μην αναρωτιεστε αν έκανε και εκεί μμμμ... καλά καταλάβατε Δάκρυ
Κάποια στιγμή την πόνεσα και έλεγε " slowly babe". Αφού έπεσε κοπανημα χωρίς να χύσω το πήρε πάνω της κάνοντας μου μία πιπαρα με μπόλικο σάλιο και τέλεια μαλακια ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία οπου έβγαλα πολύ πράγμα Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Διάλειμμα, όπου σκουπιατηκαμε, είπαμε διάφορα για την ζωή μας. Να γράψω ότι όσο μιλούσαμε εκείνη χαϊδεύε και ήταν ζεστή σαν παρέα Έτσι!
Ξεκίνημα δεύτερου γύρου με προτροπή της όπου είχε πάλι πίπα και γλείψιμο αρχιδιων.
Της είπα να στηθεί στο τείχο και μου είπε να προσέχω γιατί είμαι xxl Μαλακία.
Εκεί έπεσε πολύ κοπανημα Ασάλιωτα όπου ΕΥΤΥΧΏΣ!!!! άφησε τα ΜΜΜΜ και βογκουσε σαν γυναίκα που τρώει
σωστό ξέσκισμα Προσκύνημα Έπεσε πάνω από 5 λεπτά ξέσκισμα όπου με σταμάτησε, έβγαλε την ψωλή μου από μέσα της και έπεσαν στο πάτωμα χυσια της . Είσαι sex machine το ξέρεις; Είπε... Εσύ είσαι που με καυλωσες έτσι άσχημα Καπέλο. Όχι, όχι δεν είμαι...
Καλά ελα στα 4 στο κρεβάτι...
Και εκεί πάλι άγριο ξέσκισμα όπως αρμόζει σε μία μιλφαρα Κατσικογάμης, αλλά πονούσε...
Γύρισε μόνη της σε ιεραποστολή στάση, έπεσε και εκεί γαμηση όμως δε τελείωνα.
Το ίδιο και όταν ανέβηκε από πάνω μου.Κεφάλι σε τοίχο!
Της είπα ότι δεν είμαι τύπος που τελειώνει 2 φορές σε μία ώρα οπότε να μην τρελαθεί άμα δεν τελειώσω.
Το ακούει και μου λέει ότι θα με τελειώσει με πίπα, χωρίς να εννοεί να τελειώσω στο στόμα της.
Έκανε φιλότιμες προσπάθειες αλλά δεν. Δέκα λεπτά πριν την ολοκλήρωση της ώρας πήρε ο οδηγός ΘυμόςΘυμόςΘυμός. Μου είπε ότι έχουμε 3 λεπτά. Κλάιν, έκανε ότι μπορούσε αλλά δεν.
Είπαμε 2-3 λόγια και έφυγε.

Το λοιπόν, η τύπισσα είναι μία μιλφαρα όπου θα σου τραβήξει την προσοχή λόγω σώματος και εκφυλης φατσας. Έχει φουλ συμμετοχή και δεν κλέβει χρόνο πάει κατευθείαν στο ψητό Έτσι!

ΌΜΩΣ!!!!, αν κάνει σαν αγελάδα όλη την ώρα ΕΓΏ δεν καυλώνω, δεν ξέρω και δεν με νοιάζει τι κάνουν οι υπόλοιποι.
Δεύτερον, ενώ μπορεί να φουλ παθιαρα βάζει από μόνη της κόφτες ώρες ώρες.
Τρίτον ενώ σου βγάζει ότι αντέχει το ξέσκισμα δεν το αντέχει σε όλες τις στάσεις το ίδιο. Εγώ για παράδειγμα στα 4 δεν πήγα ούτε στο 70% που μπορώ και μάλιστα με άλλαξε στάση ΘυμόςΘυμός

Για αυτό από μένα είναι όχι, και να προσθέσω για την τιμή 150ευρω όχι γιατί είναι πολλά, γιατί τα είχα όλα αυτά που μου έκανε ΤΣΆΜΠΑ.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα. Καλή σας εβδομάδα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Quaresma 2.0
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4.261
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 eridon1877, Γιώργος Παπ., BUT-TMAN και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2023
Μύστη, η κοπέλα όντως έκανε squirt? Φάνηκε να χύνει κανονικά?
review reaction 1 hornyasfuck
06 Μαρτίου, 2023
Η κοπέλα έχυσε όταν το κάναμε πάνω στο τοίχο. Έπεσαν τα υγρά της στο πάτωμα Money Mouth
review reaction 1 hornyasfuck
06 Μαρτίου, 2023
το σώμα της για 35 + που δείχνει (χέστηκα πόσο είναι, δεν θα την παντρευτώ) είναι τέλειο κατ εμε και το στήθος που έβαλε το κάνουν να δείχνει πιο τούμπανο

Λες ότι το σώμα της είναι τέλειο αλλά το έχεις βαθμολογήσει με 6. Τελικά τί ισχύει;
review reaction 1 piko, hornyasfuck
06 Μαρτίου, 2023
και γαμώ τις περιγραφές!!! ωραίος φίλε!!
review reaction 1 Quaresma 2.0, hornyasfuck
06 Μαρτίου, 2023
ΣΚΑΣΕ!!! Χεχε!Χεχε!Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 Quaresma 2.0, hornyasfuck
06 Μαρτίου, 2023
linear, μπορώ να βαθμολογησω έως το 7. Αν ήταν έως το 10 θα έβαζα 8 Καπέλο
review reaction 1 linear, hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2023
Γερο-μύστηςτην επόμενη φορά καλύτερα να τον ΜαλακίαΜαλακίαπαίξεις: rockon:Ευλόγησον μόνος να σου μείνουν και τα ευρωπουλακια
review reaction 1 Quaresma 2.0, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7