Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 302704
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολύ θετικές εντυπώσεις μου άφησε η πρώτη συνάντηση με την Ιόλη.

Για αρχή να πω ότι παρόλο που την κάλεσα τελευταία στιγμή η κοπέλα ήταν θετική και διαθέσιμη.

Όσο φορά τη συμπεριφορά, είναι ντροπαλό κορίτσι που όταν νιώσει άνετα θα ανοιχτεί και θα κάνει και χαβαλέ. Στο ημίχρονο επίσης είναι επικοινωνιακή και γίνεται εύκολη κουβέντα.

Όσο αφορά την εμφάνιση, είναι κορίτσι τσέπης, που προσωπικά μου αρέσει. Όλα στητά και όλα στη θέση τους χωρίς χαλάρωση.
Όμορφα μαύρα μαλλιά και όμορφο χαμόγελο.

Όσο αφορά την καθαριότητα ήταν περιποιημένη σε όλο το σώμα, πεντακάθαρη παντού και στα επίμαχα σημεία. (Ενταξει τώρα νύχια χεριών ποδιών και τέτοια δεν κοιταξα, γτ δεν μου κάνουν αίσθηση). Επίσης και πολύ σημαντικό, έκανε 3 φορές ντουζ (πριν, στο ημίχρονο και μετά).

Στον αγώνα δεν θα πω πολλά, μόνο ότι δεν είπε όχι σε τίποτα, πολύ βολική και λόγω μεγέθους.

Μου έκανε πολύ θετική εντύπωση το γεγονός ότι παρόλο που ήμουν από γυμναστήριο και ήμουν κουρασμένος στο δεύτερο γύρο, η κοπέλα έκανε τα πάντα να τελειώσω.

Δικαιολογώντας τον τίτλο που έβαλα, μου έκανε εντύπωση η αλλαγή από ένα ντροπαλό κορίτσι σε τιγρακι στο κρεβάτι.

εμφάνιση πρόσωπο και σώμα έβαλα 8, καθώς δεν είναι σαν τα κορίτσια των γραφείων που είναι εντυπωσιακές. Χωρίς να είναι απαρατήρητα κακό, απλά ως μέτρο σύγκρισης.

Επικοινωνία συμπεριφορά 10 καθώς ο πάγος έσπασε πολύ εύκολα και ταιριάξαμε.

Διάθεση στο σεξ - σχέση αξίας κόστους από τη στιγμή που έφυγα από το ξενοδοχείο με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, είναι 10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Telis Tipitelis
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
921
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYRHOON, Makedonas1971, anthotypos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού