Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα με λίγα μηνύματα και έπειτα από άψογη επικοινωνία με το γραφείο. Έφτασα στο ξενοδοχείο την ώρα που είχαμε συμφωνήσει, χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε ένα πανέμορφο κορίτσι με υπέροχα μάτια και πολύ γλυκό χαμόγελο. Τα αγγλικά της είναι σε πολύ ικανοποιητικό επίπεδο κι έτσι καταφέραμε να γνωριστούμε καλύτερα πριν μεταφέρουμε τη γνωριμία μας και σε σαρκικό επίπεδο και αυτό είναι κάτι που επιδιώκω σε όλα μου τα ραντεβού. Στο σεξ το πήγαμε αρκετά χαλαρά και νομίζω πως έτσι έπρεπε να γίνει με την συγκεκριμένη κοπέλα. Πιστεύω πως η τρυφερότητα της ταιριάζει περισσότερο από ότι η βαρβαρότητα. Στα προκαταρκτικά άφησε δάχτυλο, αλλά όταν πήγα να χρησιμοποιήσω και δεύτερο έδειξε να πονάει και δεν το συνέχισα παραμένοντας στο ένα. Η πίπα της δεν με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο είναι η αλήθεια, θα την χαρακτήριζα ελαφρώς επιφανειακή. Αυτό που μου άρεσε όμως ήταν η ανταπόκρισή της στα χάδια και τα φιλιά και αισθάνθηκα σαν να είμαι με την κοπέλα μου. Όσοι προτιμάτε brutal καταστάσεις δεν θα την πρότεινα, όσοι όμως προτιμάτε περισσότερο to GFE θα την χαρακτήριζα ως μια πολύ τίμια επιλογή. Με λίγη καθοδήγηση θα περάσετε τέλεια! Φυσικά και θα χαιρόμουν να την ξανασυναντήσω κάποια στιγμή στο μέλλον καθώς είμαι σίγουρος ότι δεν θα πετάξω τα λεφτά μου και θα περάσω όμορφα μαζί της. Όσοι δεν είστε καιρό συναγωνιστές το νου σας γιατί είναι άκρως ερωτεύσιμη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
STEEL DOCOP
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
453
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maposavouris, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού