Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 192067
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στην Sasha στον χώρο της τον Φλεβάρη στο εξωτικό Μετάξι.Με υποδέχθηκε με ένα λαμπερό χαμόγελο, μαύρα δαντελωτά εσώρουχα, ζαρτιέρες και τακούνι. Με το που μπήκα πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα που τόσο πολύ γουστάρω κ δεν ξεκόλαγα.Γρηγορο ντουζ κ πίσω ξανά στο κορίτσι.Ξαπλωνω στο κρεβάτι κ την φέρνω από πάνω μου συνεχίζοντας το μπάλαμουτι με γλωσσόφιλα κ βυζογλυψιματα.Στη συνέχεια κατεβαίνει πιο χαμηλά κ μου κάνει μια πιπαρα με dt κ γλύψιμο στα @@.Θα την αφηνα κανενα μιασαωρο να το κανει , αλλα προτιμησα να τη γυρισω σε normal position για να την σπατουλαρω.Το μουνακι της πολύ καθαρό και δεν χόρταινα να το γλύφω.Η Sasha το απολάμβανε ενώ παράλληλα της έβαζα δάχτυλα μπροστά.Πισω δεν δεχτηκε.Αφού ξαναγύρισε για λίγο στο εξαιρετικό στοματικό, πέρασε σκούφο και με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ.Ούτε τζελ, ούτε σάλιο, μιας και ήταν ήδη μούσκεμα.Υπέροχη αίσθηση, το μουνί της να βεντουζαρει κ να καρφώνεται πάνω στο καβλι μου. Το ζει, γουστάρει πολύ, βγάζει απίστευτο ταλέντο.Την γύρισα μετά σε reverse cow κ έδινα κωλοσκαμπιλα στο όμορφο κωλαράκι της σε normal πλαίσια πάντα.Ακολούθησε missionary με τα ποδια της πάνω στους ώμους μου όπου τον έτρωγε με βαθιά μπασιματα κ τέλος σε doggy style όπου συνέχισα το spanking κ τελείωσα πάνω στο πωπουδακι της.Μπηκαμε μαζί στο μπάνιο για ντουζάκι κ στη συνέχεια είχαν μείνει μόνο 15 λεπτά όπου με ρώτησε αν θέλω μασάζ αλλά της είπα" παρε μου μια πίπα"που λέει κ ο μοναδικός Τάσος Μπουγας.Όσοι δεν την δοκιμάσατε την προτείνω ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.777
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kon_ntinos, THV και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2023
Αργησες ρε μαλακα Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
03 Μαρτίου, 2023
Απο τα πιο τιμια εσκορτ που εχουν ερθει.Μπραβο στο κοριτσι.
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, topscorer
06 Μαρτίου, 2023
Ὁ τίτλος σου θυμίζει διαφήμιση ἀποσμητικοῦ ἤ σαμπουάν μὲ τὴν καλή ἔννοια!
review reaction 1 topscorer
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3