Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 15 10
Call-Girls 67099
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλό μήνα. Η συνάντηση έγινε πριν κάποιες μέρες και κιυ άφησε ανάμικτα συναισθήματα.
Η Κάτια είναι ένα νέο κορίτσι γύρω στα 22 (πάνω κάτω εκεί την έκανα) με λίγο πιο γεμάτο σώμα από τις φωτογραφίες και μεγάλες βυζάρες, για μένα που είμαι μέγας βυζολαγνος (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου) η κοπέλα είναι must. Πρέπει οι βυζολαγνοι να συναντηθούν μαζί της. Το πρόσωπο της θα το χαρακτήριζα αδιάφορο, πάντα για τα δικά μου δεδομένα.
Στα του αγώνα τώρα προσπαθεί στην πιπα, αλλά θέλει δουλειά. Βάζει δόντι, δεν μπορεί να τον βάλει όλο στο στόμα, αλλά παίζει αρκετά με το κεφαλάκι και από τις μπάλες δεν πέρασε. Στα υπόλοιπα προκακαρκτικα θα κάνει τα πάντα, θα σε φιλήσει με γλώσσα, θα σε χαϊδεψει και δεν θα σε κόψει να σου πει όχι φιλιά στον λαιμό, αντιθέτως κάνεις ότι θες. Φιλάς και ρουφας όπου γουστάρεις, ειδικά στις βυζάρες της,αν και στις δίνει η ίδια από μόνη της, άλλωστε ξέρει ότι κατά πάσα πιθανότητα για αυτό την διαλέγουμε. Στο γαμισι κάνει τα πάντα, αλλά δεν αντέχει σε υψηλές στροφές. Όταν περνει τον έλεγχο πηγαίνει σιγά σιγά, μάλλον γιατί δεν υγράνετε πολύ. Καλό θα ήταν να έχετε εσείς το πάνω χέρι.
Πάντως σε γενικές γραμμές θα την χαρακτήριζα ερασιτέχνη, άλλωστε είναι νέα στο χώρο θέλει καιρό να αποκτήσει εμπειρίες, αλλά έχει προοπτικές. Όποιος γουστάρει μικρές,τσουπωτες κοπέλες με μεγάλα βυζια κοινώς βυζάρες είναι ότι πρέπει!!!
Αυτά από εμένα και εις αλλά με υγεία!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, maradona7, TOMCRUISE και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού