Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πετιτ μωρακι η Λεα. Ειχα ενα αγχος για το τι θα δω οταν ανοιξω την πορτα αλλα επειδη εχω μια αδυναμια στις μελαχροινες, μινιον γυναικες με ωραιο σφιχτο σωμα μου αρεσε πολυ αυτο που ειδα και ειδικα οταν ξεντυθηκε γιατι μου ηρθε αρκετα casual. Χειλια οντως πειραγμενα αλλα στην βεντουζα ηταν φοβερη. Την κερασα κρασακι στην αρχη και ανοιχτηκε μου μιλουσε για διαφορα πραματα μπλα μπλα και εγω ειχα καρφωθει στο να την ξεμουνιασο οπου και εγενετο. Ωραιο μουνακι κλειστου τυπου οποτε επεσε αρκετο γλυψιμο εκει. Εδειχνε να γουσταρει το μωρο. Την γαμησα σε διαφορες και πολλες στασεις και δεν ειπε οχι σε τιποτα. Η καλυτερη παντως ηταν στα 4 να πιανω τα κωλομερια της και να τα ζουλαω με μανια ενω εδινα αλυπητο κοπανημα. Ειπαμε μετα πολλα και διαφορα μου ειπε οτι θελει να κανει μαγαζια με ρουχα και οτι αμα ειμουν 10 χρονια μικροτερος με παντρευοτανε και κατι τετοια κουλα, οπως επισης και οτι γαμαω σαν πορνσταρ, ΤΣΣΣΣΣΣ. Τυφλα να χει ο ροκο σιφρεντι. Μια ωραια συναντηση με δυο μπαλακια που καταφερα να ριξω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, company of heroes tho, maradona7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού