Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθαρά Δευτέρα και μετά από καφέ με καλό φίλο και κουβεντα και άφθονο οφθαλμόλουτρο στα γκομενάκια που είχαν ξεχυθεί έξω με ελάχιστα ρούχα μιας και ο καιρός βοηθούσε, ένιωσα το τσουτσούνι μου να σαλεύει, οπότε άμεση επικοινωνία με Καίτη στο γραφείο και ρωτάω για Ολίβια αν είναι διαθέσιμη και για καλή μου τύχη ήταν νωρίς το απόγευμα. Οπότε με συνοπτικές διαδικασίες βρέθηκα στο ξενοδοχείο και έξω από το δωμάτιο της να κρούω την πόρτα που με χώριζε από την ηδονή... Άνοιγμα και υποδοχή από ένα πανέμορφο πλάσμα, με μακριά ίσια μαλλιά, καταπράσσινα μάτια εκφραστικά και όμορφο πρόσωπο με ωραίες γωνίες...Ότι βλέπεις φώτο αυτό βλέπεις κ live... Εσώρουχα δαντελωτά μπλε και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Περιποιημένη στην τρίχα, μανικιούρ και πεντικιούρ στην εντέλεια γαλλικό. Σταυρωτό φιλάκι για αρχή, γνωριμία και μια γενική ηρεμία και χαλαρότητα, θα την έλεγες και ψυχρότητα... Πέρασα στα ενδότερα, άρχισα να της μιλάω, να λέμε διάφορα, της έκανα πλακίτσα με ένα θέμα που είδα ότι αντιδράει και η αρχική ψύχρα μετατράπηκε σιγά σιγά σε ζεστασιά, με κάποια χάδια, με αγκαλιά αλλά και φιλιά στόμα και σφιχτό κράτημα πάνω μου. Η κοπέλα έτσι λειτουργεί πιθανόν, θέλει το χρόνο της να "ανοιχτεί" και να "ξεδιπλωθεί" κάτι που προσωπικά δε με χαλάει. Βουρ για μπανάκι και επιστροφή στο κρεβάτι...

Εξαρχής με τη στάση του σώματός της έδειξε ότι περιμένει από εμένα την πρωτοβουλία. Και έτσι έπραξα. Με πολλά φιλιά, γλειψίματα, ασχολήθηκα με το στήθος της, όμορφο και στητό, κατέβηκα χαμηλά στο όμορφο μουνάκι της. Φουλ ξυρισμένο, καθαρό και με μια κλειτορίδα...για φάγωμα...όσο την περιποιούμην τόσο έβλεπα το ηφαίστειο να ξυπνάει...Άρχισε να κουνιέται ωραία, να αναστενάζει, να με έχει πιάσει από το πρόσωπο και να μου δείχνει που θέλει.. Ασχολήθηκα για ώρα, μέχρι που με έκοψε ξαφνικά, γιατί μου είπε ότι δεν ήθελε να τελειώσει ακόμα..αχα! Ξαπλώνω πισω και με περιέλαβε για τα καλά. Συμπαθητικό στοματικό, με λίγο χέρι το οποίο της το έβγαλα στη συνέχεια και δεν το επανέφερε. Κατόπιν υπόδειξής μου ασχολήθηκε και με την οικογένεια. Πολύ αισθησιακή περιποίηση, με τη γλωσσίτσα της να κάνει παιχνίδια και να με κοιτάει με τις ματάρες της...Σούπερ η φάση. Ξανά στη συνέχεια περιποίηση στο ορθωμένο μου μόριο και φιλάκια και γλειψίματα στο κεφαλάκι αλλά και σε όλον τον κορμό.

Πέρασμα προφυλακτικού, λίγο τζελ στο μουνάκι της, και ήρθε από πάνω μου και ενώ περίμενα κάτι σε πιο αργό και ήρεμο, με ξάφνιασε αφού καρφώθηκε πάνω μου με δύναμη και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα, να κουνιέται με δύναμη μπρος πίσω ρυθμικά, στη συνέχεια πάνω κάτω με δύναμη και να αρχίσει κ να με δαγκώνει και στο λαιμό...Ω να σου...Μείναμε έτσι για αρκετά λεπτά, εκείνη να έχει αναλάβει τον έλεγχο, να παίρνει τα χέρια μου να τα βάζει στο στήθος της. Είχε ανάψει για τα καλά το ηφαίστειο και ήταν θέμα χρόνου να αρχισει να ξερνάει "λάβα"... Γύρισμα ιεραποστολικό, της κλείδωσα τα πόδια με τα χέρια μου και με αργό ρυθμό στην αρχή και στη συνέχεια έντονο και δυνατό κάρφωμα να αρχίσει να τραβάει τα σεντόνια, να φιλιόμαστε, να με χουφτώνει να με τραβάει κοντά της. Πραγματικά άλλη φάση εντελώς. Ασχολήθηκα και με τα όμορφα δαχτυλάκια της που της άρεσε, όσο την κάρφωνα δυνατά με τα πόδια ενωμένα, να βλέπω το προσωπάκι της να μορφάζει από ηδονή και εγώ να είμαι στα όρια μου. Βγάζω προφυλακτικό, μπαίνει στο νόημα, πέφτει χαμηλά, δυνατή και ερωτική περιποίηση ξανά μέχρι που με έφτασε στο τέλος μου και ενώ πάω να χύσω και να καταθέσω στοματάκι της, μου λέει " i dont"...ενω στην καρτέλα της λέει ότι κάνει. Τέλοσπάντων δε χαλάστηκα, τελείωσα πάνω στα βυζάκια της. Αφού επετεύχθη ο σκοπός και των δύο, ξαναμπήκε σε mode "ψύχρας" και το "ηφαίστειο" κοιμήθηκε. Την καληνύχτισα, τη φίλησα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για κάποια επόμενη φορά... Φεύγοντας ενημέρωσα και το γραφείο για το περιστατικό ώστε να αποσαφηνιστεί για το μέλλον και να μην υπάρχουν παρερμηνείες...

Η Ολίβια μου άφησε θετικότατες εντυπώσεις, αφού είναι αφενός ένα πανέμορφο πλάσμα, αφετέρου έχει έναν ιδιαίτερο τρόπο συμπεριφοράς που ενώ σου βγάζει μια "ψύχρα" φαινομενικά, δεν είναι τίποτα άλλο από το ότι απλά θέλει το χρόνο της κ η ίδια να εγκλιματιστεί, να ψυχολογήσει τον παρτενέρ της. Αλλά μόλις γίνει αυτό, "ξεκλειδώνει", και γίνεται με τον κατάλληλο χειρισμό "ηφαίστειο" που ξυπνάει και τα δίνει όλα για να σε ικανοποιήσει χωρίς μα και μου και πάντα υπάκουη να σε ακολουθήσει σε ότι της ζητήσει. Το ότι έγινε αυτό στο τέλος δεν αμαυρώνει τη γενική εικόνα, αφού δικαίωμά της είναι όπως και κάθε κοπέλας τι υπηρεσίες κ έξτρα θα προσφέρει, τι θα προσθέσει, τι θα αφαιρέσει...
Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Kontopodis, hornyasfuck και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2023
Μύδι η κλειτορίδα!
S
Since91
review reaction 3 hornyasfuck, lagonisian
28 Φεβρουαρίου, 2023
στο σχολειο θα εγραφες καλες εκθεσεις ε;
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnstef, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
28 Φεβρουαρίου, 2023
''σεξουαλική ηδονή", ''ηφαίστειο''', αλλά στο τέλος " i dont" Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, lagonisian, bourdgeorge
01 Μαρτίου, 2023
Παγωμένος καταρράκτης......
review reaction 3 hornyasfuck, lagonisian
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4