Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 36 10
Call-Girls 173215
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού με το γραφείο κλειστικε εύκολα, η επικοινωνία άψογη και αφού μου επιβεβαίωσε η τηλεφωνήτρια πως η κοπέλα έχει ζαρτιερες έκλεισα μια ώρα σε γνωστό γαμηστρωνα κάτω στο Μοσχάτο.

Δίνω δωμάτιο,μπαίνω μπανάκι και τοκ τοκ η πόρτα ακριβώς στην έξοδο μου.
Η μαγια τώρα από κοντά έσκασε με αν παλτουδακι σαν γούνινο, πέδιλο με τακούνι καρφί και από μέσα σχεδόν ολόγυμνη...μου έφυγε ο φακός εκεί στη πόρτα,έλα μέσα της λέω πως κυκλοφορείς έτσι μέρες που είναι,όσοι δε φύγουν από τα τραπεζοματα και από τις κρεπαλες θα φύγουν από εγκεφαλικό, γελαγαμε εκεί στη πόρτα.

Πρόσωπο ωραίο,μακιγιάζ έμπειρο,μαλλί πεντακάθαρο και φυσικό το έκοψα,γιατί και στο γαμησι δεν έλεγε μη και όχι κτλ που λένε οι πιο πολλές εξτενσιονιστ.
Πιρσινγκ στις ρίγες,τατουαζαρα στο χέρι,και μια διάθεση να σε στήσει στα κάγκελα.
Πίπα άρχισε με το καλησπέρα,αφού κατάλαβε πως είχα βγει απτό μπάνιο.
Πρώτη κατάθεση και γρήγορη εκεί, στο όρθιο,στο φτερό.

Μετά ξαναμπήκα για μπάνιο,και βγενοντας στο δεύτερο γύρω είχε κάτσει στο κρεβάτι με ανοιχτά τα πόδια και μαλακιζοταν με ένα μαραφετι περίεργο χαχαχαχαχα μου λέει είναι ο καλύτερος φίλος μου μέρα νύχτα.
Τη δαχτυλιασα,γλυφομούνι φουλ γουστάρει κιόλας,και μετά μέσα.
Θέλει αγριαδες το κορίτσι, γουστάρει αγκαλίτσα αλλά θελει και το βουρδουλα της, είναι μια μίξη η μαγια αυτό κατάλαβα.
Το συγουρο είναι πως το γκομενάκι είναι μάλλον νυμφομανης, καυλώνει συνέχεια και όταν δε το γαμας μαλακίζεται κιόλας.

Το κερασάκι σε όλο αυτό είναι η μόνιμη τάπα στο κωλαρακο της....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.165
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, TOMCRUISE, maradona7 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού