Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρα ψωλαρίσματος σήμερα για την αφεντιά μου και καθώς μαλακιζόμουν όλη μέρα μπροστά στον υπολογιστή μου ήρθε η ιδέα να επενδύσω ένα σεβαστό ποσό για να πιπιλήσω μια σλάβικη κλειτορίδα αντί να αγοράσω carbon handlebar για το ποδήλατο που έψαχνα....Money Mouth
Το στάνταρ γραφείο της πόλης δήλωσε φουλ την ώρα που ήθελα, κάτι πρόστυχες ανεξάρτητες ακόμη να απαντήσουν, οπότε είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με τη Λίκα.
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα και να πω την αλήθεια παρόλο που διάβασα θετικά σχόλια εδω μέσα, δεν ήταν και πολύ πρόσφατα, με προβλημάτισαν και κάποια αρνητικά σε σχέση με την απόκλιση της εμφάνισης από τις παλιές φωτογραφίες της και έτσι πήγα με λίγες προσδοκίες για το τί θα συναντήσω....

Στο τωρινό της προφίλ οι σέλφι της και η φωτογραφία που φοράει μόνο ένα σακάκι είναι ακριβέστατες.
Δεν θυμάμαι τί ηλικία δηλώνει στο προφίλ, είναι 30κάτι αλλά έχει babyface και περνάει άνετα για αρκετά μικρότερη.
Το δυνατότερο σημείο πάνω της το υπέροχο μουτράκι της...(φέρνει λίγο Sasha Rose, γνώμη μο....). Έβαλα 10 και ας διαφωνήσουν ορισμένοι μαζί μου. Ειδικά όταν χαμογελάει δεν παίζεται η μπουμπού.
Κορμάκι ωραίο, λίγη χαλαρότητα στα μπούτια της αλλά πραγματικά λεπτομέρεια....Κοντούλα, τατουάζ στο δεξί χέρι και άλλη μια μικρή μαλακία στο ένα πόδι της που ούτε που πρόσεξα τί είναι και βυζάκια 2άρια φυσικά και στητά, 20άρας, στη θέση τους και περήφανα....
Α, και τομή χαμηλά στην κοιλιά αλλά δεν φαίνεται και πολύ.
Μια χαρά κρατιέται η μπουμπού και όταν είναι από πάνω σου είναι χάρμα οφθαλμών.
Το ίδιο και στα 4 όπου το κωλαράκι της βεντουζάρει άψογα πάνω σου καθώς κοπανάς και δίνεις πόνο....(όσο μπορούμε πλέονΣπασίκλας)
Εϊναι πολύ κοινωνική και νομίζω κάτι σχόλια που διάβασα ότι μιλάει ασταμάτητα είναι υπερβολές. Εδώ έχουμε πάρει την Ψάλτη εμείς, τί να μας πείτε ρε γατάκια....Money Mouth
Δηλώνει Μοσχοβίτισα μουαχαχαχα και μάλλον λέει την αλήθεια.

Φιλάει ωραία, χρησιμοποιεί πολύ το στόμα της σε ότι κάνει στο κρεβάτι, σε φιλάει παντού, και κατεβαίνει αργά και αισθησιακά στον φιρφιρίκο όπου τουλάχιστον σε μένα έδωσε ρεσιτάλ μπουκώματος και deep throat.....Για να μην απογοητευτεί κανένας ψωλαράς του μπου, εχώ δηλώσει άπειρες φορές φυσιολογικός σε διάσταση, απλά ανατομικά είμαι δύσκολος για τα κορίτσια οπότε όταν κάποια κοπέλα μου τον εξαφανίζει μέχρι τη ρίζα δηλώνω εντυπωσιασμένος.....Γιούπιιι!
Την πέτυχα ξεκούραστη, 99,9% ήμουν το πρώτο ραντεβού της ημέρας οπότε είχε όρεξη, έπεσε και η ανάλογη σπάτουλα από πλευράς μου στο υπέροχο μουνάκι της και ακολούθησε μια κόλαση.....
Ένα τελείωμα και στράγγισμα με το στοματάκι της μέχρι το μονόχορδο να χάσει τη σκληρότητά του και να της δώσω εγώ το οκ να σηκωθεί και να πάει να φτύσει τα κουκούτσια. Έτσι πρέπει να γίνεται κορίτσια, δεν κερνάμε δηλητήριο, την αγάπη μας σας δίνουμε εκείνη τη στιγμή......(τί μαλακίες γράφω....Κεφάλι σε τοίχο!)
Τέσπα, άλλος ένας έντονος γύρος και βγήκα εκτός μάχης. το έληξα εγώ καθώς οι προσπάθεις της κοπέλας να τελειώσω δεύτερη φορά δεν είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Τα 2 αρνητικά που οφείλω να σημειώσω στο τελικό αποτέλεσμα είναι η χρήση λιπαντικού και ότι στο ημίχρονο μου έδωσε την εντύπωση βάσει του χρόνου που ήταν στο μπάνιο ότι δεν πλύθηκε και πολύ σχολαστικά πέρα από το στόμα της. Να μη την αδικώ όμως, ήταν πεντακάθαρη και περιποιημένη.

Τον τελευταίο καιρό είχα την τύχη να έχω κάνει πολύ θετικά ραντεβού με πολλές κοπέλες που συνάντησα, αλλά την εμπειρία που σου αφήνει το ηλίθιο χαμόγελο της αγελάδας ζωγραφισμένο στο πρόσωπο για κανα μισάωρο αφού έχεις αποχαιρετήσει την κοπέλα είχα πολύ καιρό να τη νιώσω, σήμερα όποιος πακιστανός με έβλεπε στο δρόμο μέχρι να απομακρυνθώ από το Ισλαμαμπάντ τηε Β.Ελλάδος ήξερε ότι ήμουν με γυναίκα και ότι είχα περάσει τέλεια.....Ναι!

Δεν θέλω να ανεβάσω υπερβολικά τις προσδοκίες κανενός που θα πάει να τη δει αλλά οφείλω να περιγράψω την εμπειρία μου με μια υπέροχη κοπέλα, εμφανίσιμη, ευγενέστατη και φιλική που έκανε τα πάντα για να περάσω καλά.....

Σχέση αξίας κόστους μαζί με το εξτραδάκι της δεν μπορώ να βάλω παραπάνω από τη στιγμή που υπάρχει ανταγωνισμός με ενδιαφέρουσες επιλογές και χαμηλότερη τιμή.
Κύριοι του γραφείου πρόταση μου να κατεβάσετε το αντίτιμο στα επίπεδα του ανταγωνισμού σας και θα βγάλετε πολύ περισότερα όταν κάνετε ταμείο στο τέλος....

Καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, mancunian1986, manosrazr και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2023
πόσο το μαλλί ρε μαλλιά;
δεν το διάβασα κάπου
review reaction 1 pavlaras21, hornyasfuck
24 Φεβρουαρίου, 2023
160+20
24 Φεβρουαρίου, 2023
Ποιο είναι το γραφείο;
Για να κανονίσω να την συναντήσω!
;)
21 Μαΐου, 2023
πως μπορω να κανονισω συναντηση με την κοπελα
08 Αυγούστου, 2023
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο; Το γραφείο ποιο είναι;
30 Αυγούστου, 2023
Υπάρχει τηλ, λινκ? Ευχαριστώ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6